Pałac w Pakosławiu id:16314

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Pakosław, wielkopolskie
Data dodania: 17-09-2015
Liczba odwiedzin: 1341

Oferta

Specjaliści od łączenia rodzin…

Ważną zwłaszcza sprawą, która nie może być na drugim planie, jest umiejętność takiej organizacji ślubu, aby udanie połączyć dwie obce sobie rodziny. To łączenie rodzin nam wychodzi. Aby jednak stworzyć odpowiedni klimat, trzeba mieć duże doświadczenie i psychologiczne podejście. Dla wielu organizatorów przyjęć weselnych najistotniejszą rzeczą jest piękny wystrój sali, bogate menu, czy dodatkowe atrakcje. A przecież wesele, to niepowtarzalna chwila, coś co łączy nie tylko dwoje ludzi, ale także ich rodziny. To pierwszy krok w budowaniu rodzinnych więzi. Dla nas to równie wielkie wyzwanie, któremu udaje się sprostać.

Nasze usługi są kompleksowe. Zapewniamy dekorację Sali, oprawę muzyczną, artystyczną, video, druk zaproszeń, transport oraz wszelkie dodatkowe szczegóły organizacyjne. Nad przebiegiem organizowanych w Pałacu imprez czuwa profesjonalny zespół, który nie da się zaskoczyć żadnej sytuacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu znamy wiele sposobów na uczynienie tej nocy wyjątkowej, na długo zapadającej w pamięć. Możemy wyczarować romantyczną scenerię parku ozdabiając staw lampionami, zorganizować pokaz balonów szczęścia, czy przygotować tysiące motyli, które sprawią niezwykły klimat. Możliwości jest wiele, granicę stanowi jedynie wyobraźnia.

A .. Noc poślubną Nowożeńcy spędzają w specjalnie dla nich przygotowanym Apartamencie!

W Pałacu w Pakosławiu wierzymy w miłość i jej trwałość. Chcąc z Parą Młodych celebrować także kolejne piękne chwile Waszego wspólnego życia, w pierwszą rocznicę ślubu oferujemy romantyczną kolację dla dwojga, w prezencie od Pałacu, jako dobrą wróżbę na kolejne wspólnie spędzone lata!
Każda Para Młoda organizująca wesele w Pałacu w Pakosławiu bierze udział w losowaniu wakacji w luksusowych apartamentach bułgarskiego kurortu Marina Cape.
Gościom weselnym proponujemy noclegi w atrakcyjnych cenach! Poza miejscami noclegowymi w Pałacu oferujemy zakwaterowanie w miejscowej agroturystyce.

Klimatyzowane sale do 120 osób

Typ obiektu

  • pałac, zamek

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Pałac w Pakosławiu
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Pakosław
Kod:63-920

Nowe ogłoszenia