Zobacz zdjęcia (5)
Pan Buźka - Magik Iluzjonista i Animator dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 1
Pan Buźka - Magik Iluzjonista i Animator dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 2 Pan Buźka - Magik Iluzjonista i Animator dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 3 Pan Buźka - Magik Iluzjonista i Animator dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 4 Pan Buźka - Magik Iluzjonista i Animator dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Pan Buźka - Magik Iluzjonista i Animator dla dzieci id:33868

Warszawa, mazowieckie

O nas

Pan Buźka – to żółto-zabawna postać zamieszkująca środowisko warszawskie lecz występująca również na terenach całej Polski. Żywi się głównie śmiechem i drobnymi żartami znalezionymi w okolicach sceny. Przejawia skłonności artystyczne, przystosowując się do otoczenia, jako: magik, komik, animator lub konferansjer. Prowadzi koczowniczy tryb życia, cyklicznie migrując na dalekie eventy lub lokalne imprezy. Charakteryzuje się łagodnym usposobieniem i przyjaznym stosunkiem do ludzi, zwłaszcza do dzieci. Szybko łapie z nimi kontakt i jest skory do zabawy. Powszechnie uznawany za jednego z najbardziej towarzyskich osobników w swoim gatunku. U samca można zauważyć charakterystyczny żółty strój, którego znakiem szczególnym jest jego czarny cylinder. Samicy jak dotąd nie odnotowano. Pan Buźka obecnie znajduje się pod ochroną, gdyż jest jedynym przedstawicielem swojego gatunku.

Pan Buźka to iluzjonista i animator w jednej osobie. Jego animacje to połączenie magii, tańca i zabawy, które przeniosą wszystkie dzieci w świat, znany tylko z bajek. Rezerwując Pana Buźkę na swoje weselę możesz mieć pewność, że będą się świetnie bawiły.

Możliwe warianty programów:

1. Pokaz magii na wesoło dla dzieci
czas: 40min, cena: 800zł

2. Pokaz magii + mini disco
czas: 1h, cena: 1000zł

3. Pokaz magii + mini disco + skręcanie balonów (do 30 dzieci)
czas: 1,5h, cena: 1300zł

4. Pokaz magii + mini disco + skręcanie balonów (do 30 dzieci) + gry i zabawy
czas: 2h, cena: 1800zł

5. Pokaz magii + mini disco + skręcanie balonów (do 30 dzieci) + gry i zabawy + dodatkowy animator do malowania twarzy (do 30 dzieci)
czas: 2,5h, cena 2500zł

6. MAX pakiet: wydłużony pokaz magii, mini disco i gry i zabawy + skręcanie balonów (do 30 dzieci) + dodatkowy animator do malowania twarzy (do 30 dzieci)
czas: 4h, cena 3500zł

Podane ceny są kwotami netto i nie uwzględniają podatku VAT i ewentualnego dojazdu. Na życzenie mogę wystawić fakturę VAT.

liczba odwiedzin: 2960

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie