Zobacz zdjęcia (5)
Patrycja Widomska Fotografia ślubna, Lublin - zdjęcie 1
Patrycja Widomska Fotografia ślubna, Lublin - zdjęcie 2 Patrycja Widomska Fotografia ślubna, Lublin - zdjęcie 3 Patrycja Widomska Fotografia ślubna, Lublin - zdjęcie 4 Patrycja Widomska Fotografia ślubna, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Patrycja Widomska Fotografia ślubna id:40769

Lublin, lubelskie

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Jestem fotografem ślubnym. Wykonuję też zdjęcia rodzinne, ciążowe, z okazji chrztu oraz prowadzę małe studio fotograficzne. Najbardziej pochłonęła mnie fotografia ślubna. Plenery ślubne są jeszcze bardziej niezwykłe. Poprzez spędzony kilkugodzinny czas z parą młodą wydobywam z nich ogromne emocje małżeńskiej miłości, namiętności czy szczęścia. To właśnie tam mogę spełnić wszystkie moje pomysły. Współpracuję także z kamerzystą gdzie pakiety znajdują się 2 w 1.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy, aby uwiecznić Waszą historię.

Opinie (5)

Patrycja Widomska Fotografia ślubna id:40769
Średnia ocen: 4,68 / 5 z 5 opinii
4,68
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2019
Lublin
Data dodania: 26-11-2019

Super, polecam. Super kontakt, bardzo dobre zdjęcia. Rewelacyjna pamiątka w szybkim czasie. Patrycja wie co robi mając głównie na uwadze wasze życzenia.
Gdybym miała drugi raz wybierać fotografa wybrała bym Patrycję

Patrycja
26-11-2019

Jak miło! Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Lublin
Data dodania: 24-03-2019

Lepszego fotografa nie ma :D Patrycja jest najlepsza. Pełen profesjonalizm, cudownie podejście a przede wszystkim utrzymana cała współpraca w miłej i przezabawnej atmosferze. Patka zrobiła też takie wrażenie na naszych najbliższych i ciągle słyszymy komentarze(choć Nasz ślub odbył się 06.10.18)"Dziewczyna ma pomysły na zdjęcia,każde ma to "coś"" "Zdjęcia są kozackie""Cudowne zdjęcia".
Jeśli tylko będziemy mogli, będziemy wszędzie reklamować Patrycję, współpraca z nią to sama przyjemność <3 <3
Album w drewnianej oprawie jaki nam zaproponowala jest jedyny w swoim rodzaju i jest pamiatka na cale życie.

Patrycja
25-03-2019

Dziękuję za opinie Madziu! Ściskam mocno!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Lublin
Data dodania: 21-03-2019

Panią Patrycje polecamy z całego serca. Profesjonalizm, umiejętne podejście do klienta oraz jakość świadczonych usług sprawiły, że współpraca na długo zostanie w pamięci naszej i naszych gości. Praca z Panią fotograf odbyła się w bardzo sympatycznej atmosferze. Jesteśmy mocno zadowoleni z efektów, zdjęcia są cudowne, bardzo wysokiej jakości. Polecamy ☺️

Patrycja
23-03-2019

Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Lublin
Data dodania: 10-03-2019

Bardzo gorąco polecam Panią Patrycję, współpraca z Panią przebiegała bardzo dobrze, wszystko było zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, bez żadnych zastrzeżeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, które otrzymaliśmy w ustalonym terminie. Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo polecamy sympatyczną Panią fotograf, pozdrawiamy!

Patrycja
11-03-2019

Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam!

J
Joanna
3.40
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Lublin
Data dodania: 07-06-2019

Wydaje mi się że pani Patrycja nie angażuje się we wszystkie pary tak jak powinna, nie jestem w pełni zadowolona ze zdjęć które Pani wykonała. Spodziewałam się lepszych zdjec z samej ceremonii w kościele, a także z wesela a tak naprawdę zdjęcia wyglądają tak jakby to robiła zwykła osoba, normalnym aparatem. Sesja też pozostawia bardzo dużo do życzenia, brak "przerobienia" zdjęć. Przykro nam że akurat na nas padło, brak zaangażowania ze strony Pani Patrycji. Fakt zdjęcia który są wystawione na jej stronach są cudowne, no ale jakoś w naszym reportażu ślubnym nie ma ani jednego zdjęcia które można by było tak naprawdę porównać z innymi. Są poprostu słabe, żałujemy że nie mamy pięknej pamiątki z tego cudownego dnia. Pani Patrycja ma talent choć chyba tylko wybiera sobie pary z którymi zrobi fajna sesje i zdjęcia ślubne. Osobiście nie polecamy.

Patrycja
26-11-2019

Pani Joanno jestem szczerze zszkowana Pani opinią, ponieważ nie zgłaszała Pani żadnego zażalenia na żywo, dlatego nie wiem skąd się wywodzi ta opinia teraz, gdzie minęło już tyle czasu. Staram się podchodzić do każdej pary młodej indywidualnie i broń Boże nie wyróżniać. Apropo zdjęć nie obrobionych zachęcam do kontaktu abym mogła Pani pokazac różnice przed i po. Jest mi niezmiernie przykro, ponieważ uważam że Państwa reportaż nie odbiega od pozostałych.