Zobacz zdjęcia (5)
Paulina Cieślak Fotografia, Prabuty - zdjęcie 1
Paulina Cieślak Fotografia, Prabuty - zdjęcie 2 Paulina Cieślak Fotografia, Prabuty - zdjęcie 3 Paulina Cieślak Fotografia, Prabuty - zdjęcie 4 Paulina Cieślak Fotografia, Prabuty - zdjęcie 5
1 / 5

Paulina Cieślak Fotografia id:26081

Prabuty, pomorskie

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

PASJA, WIEDZA, DOŚWIADCZENIE

To 3 słowa które opisują moją pracę. Fotografią pasjonuję się już od 2010 roku. Specjalizuję się w fotografii portretowej oraz szeroko pojętej fotografii okolicznościowej. Z wielką przyjemnością uwiecznię na zdjęciach Twój wyjątkowy ślub. Do każdej pary podchodzę bardzo indywidualnie. Staram uchwycić na zdjęciach to co najważniejsze i najpiękniejsze podczas całej ceremonii. Staram się aby wszystkie fotografie wykonane przeze mnie były naturalne i pełne emocji.


Dlaczego nie musisz martwić się o swoje pamiątki? Ponieważ posiadam potrzebną wiedzę oraz doświadczenie. W 2016 roku ukończyłam Sopocką Szkołę Fotografii WFH, osiągając tym samym tytuł plastyk fotograf. Szkoła dała mi ogrom wiedzy oraz praktyki, które wykorzystuję teraz w codziennej pracy. Fotografią ślubną zajmuję się już od 2012 roku.

Nie oddajesz się w ręce nowicjusza!

30 dni, właśnie po tylu dniach otrzymasz ode mnie pięknie opakowane pamiątki. Przykładam dużo uwagi estetyce, staram się aby wszystkie zdjęcia jakie oddaje moim klientom spełniały ich oczekiwania również wizualnie. Wszystko po to aby z uśmiechem przez lata wracać do tych pięknych dni.

Opinie (1)

Paulina Cieślak Fotografia id:26081
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aleksandra i Tomasz J.
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Stegna
Data dodania: 06-01-2019

Paulina Cieślak to przesympatyczna osoba, która swoim zaangażowaniem, profesjonalizmem potrafiła uchwycić wszystkie najpiękniejsze momenty naszego ślubu. Bardzo kontaktowa osoba, polecamy z całego serca :).