Zobacz zdjęcia (5)
Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 1
Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 2 Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 3 Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 4 Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner id:52876

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Organizacja Wesel Warszawa | Ślub Warszawa

Organizujesz wesele w Warszawie lub w okolicach? A może dopiero zaczynasz przeglądać katalogi, w których widzisz wytworne przyjęcie weselne, jednak żadne kompletnie nie pasuje do Twoich wyobrażeń związanych z Tym dniem? Chcesz, by Wasze wesele było piękne i dopasowane do indywidualnych wymagań?

Skontaktuj się zatem z Langner Weddings — jestem organizatorką przyjęć weselnych, z którą odkryjesz piękne sale weselne np. w pełni odrestaurowany dworek szlachecki lub salę bankietową na ekskluzywne przyjęcie weselne albo przepiękny ogród na wymarzoną celebrację na świeżym powietrzu.

Wybór odpowiedniego miejsca na wesele do najprostszych nie należy. Często trzeba włożyć sporo wysiłku by znaleźć, to, co będzie spełniało nasze wymagania. Należy tu zaznaczyć, że przyjęcie weselne wcale nie musi odbywać się wewnątrz budynku, ale w plenerze, tzw. ślub plenerowy. Drugim istotnym elementem jest charakter przyjęcia i jego styl. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytania: Czy chcemy wyprawić huczne, czy kameralne wesele? Chcemy by było one w stylu glamour, a może bardziej w stylu rustykalnym lub boho?
Na takie i inne pytania przyjdę Ci z pomocą, doskonale znam się na organizacji przyjęć ślubnych, sprawiając, że ceremonia zawarcia związku małżeńskiego jest wyjątkowa. Umów się na konsultację.

Jak wygląda współpraca z Langner Weddings?
Początek współpracy rozpoczyna spotkanie ogólne, podczas którego omawiane są wizje przyszłej Młodej Pary i ich oczekiwania. Konsultacja odbywa się w formie stacjonarnej lub zdalnej. Następnie przygotowuję à la brief, w którym zawarte są propozycje: styl przyjęcia, lista sal bankietowych wraz ze szczegółowym opisem, gdzie znajduje się obiekt, co oferuje oraz dlaczego jest to idealne miejsce dla Pary Młodej. W briefie zawarta jest również lista rekomendacji usług ślubno-weselnych, w których odnaleźć można np. salon sukni ślubnych, florystkę czy fotografa ślubnego.

Gdy jedna z opcji zostanie wybrana, przechodzę do odpowiednich czynności takich jak rezerwacja miejsca np. w centrum stolicy lub w malowniczym plenerze. Jeśli zaś w grę wchodzi ślub kościelny, dołączona jest lista najpiękniejszych miejsc na ceremonię zaślubin.

Co wyróżnia Langner Weddings?
- Trzymam budżet w ryzach.
- Umawiam spotkania z usługodawcami ślubnymi.
- Biorę udział w doborze stylizacji Pary Młodej czy degustacji.
- Doradzam w wyborze atrakcji weselnych.
- Pomagam stworzyć harmonogram Tego Dnia.
- Służę profesjonalną poradą.

Zadzwoń do mnie już teraz!

Opinie Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner Warszawa (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner Warszawa

Nazwa firmy: Paulina Langner-Bentkowska - Wedding Planner Warszawa
NIP: 7722427786
Imię i nazwisko: Paulina Langner-Bentkowska
Adres: Warszawa, ul. Ku Rzece 5, 03-194, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 807

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie