Zobacz zdjęcia (5)
Paweł Szwajkowski Fotograf ślubny, Olsztyn - zdjęcie 1
Paweł Szwajkowski Fotograf ślubny, Olsztyn - zdjęcie 2 Paweł Szwajkowski Fotograf ślubny, Olsztyn - zdjęcie 3 Paweł Szwajkowski Fotograf ślubny, Olsztyn - zdjęcie 4 Paweł Szwajkowski Fotograf ślubny, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Paweł Szwajkowski Fotograf ślubny id:18082

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

W fotografii ślubnej preferuję reporterski styl chcąc zatrzymać w czasie istotne chwile, gesty tego wyjątkowego dnia. Staram się aby nie były to tylko sztywne i pozowane ujęcia, bardziej wolę stworzyć opowieść, historię tego dnia. Dlatego zaczynam od przygotowań - strojenia panny młodej, a kończę na zabawie. Myślę, że fotografia plenerowa jest bardziej ciekawa w tym przypadku niż studyjna. Zawsze umawiam się wcześniej na spotkanie, aby się bliżej poznać. Pokazuję wtedy zdjęcia, rozmawiam, słucham uwag, po to, aby bardziej trafić w Wasze oczekiwania.

Moja strona: szwajkowski pl

Używam obiektywów stałoogniskowych i co najmniej trzech aparatów co zabezpiecza mnie w przypadku ewentualnej awarii. Najwyższej jakości jasna optyka stałoogniskowa sprawia, że zdjęcia są przyjemniejsze w odbiorze, przez wyraźnie odseparowanie planów. Duża jasność obiektywów pozwala mi zarejestrować wnętrza kościołów w naturalnym oświetleniu. Fotografią zajmuję się dłuższy czas stąd w galeriach znajdują się również zdjęcia zrobione na kliszach kolorowych i czarno-białych.

Trochę o mnie:
minawetp pl/wszystkie-artykuly/mistrz-portretow-p awel-szwajkowski-z-modelem-mikolajem-do- projektu-bobasy-w-kuchni/

liczba odwiedzin: 1652

Popularne miasta w okolicy