Zobacz zdjęcia (5)
Onyxx Wedding - by uchwycić Wasze najpiękniejsze momenty, Kraków - zdjęcie 1
Onyxx Wedding - by uchwycić Wasze najpiękniejsze momenty, Kraków - zdjęcie 2 Onyxx Wedding - by uchwycić Wasze najpiękniejsze momenty, Kraków - zdjęcie 3 Onyxx Wedding - by uchwycić Wasze najpiękniejsze momenty, Kraków - zdjęcie 4 Onyxx Wedding - by uchwycić Wasze najpiękniejsze momenty, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Onyxx Wedding - by uchwycić Wasze najpiękniejsze momenty id:39195

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
606-447...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

W kadrze obiektywu zatrzymujemy niepowtarzalne momenty - uśmiechy, gesty i pełne emocji detale. Profesjonalne wykształcenie, oraz praktykę w komercyjnych projektach posiadają wszyscy z naszego zespołu.
Jesteśmy gotowi na Wasze wymagania, zapytania i indywidualne pomysły, aby stworzyć piękny obraz, który w przyszłości dostarczy wielu szczęśliwych powrotów do dnia Waszego ślubu.
Twoje zadowolenie i uznanie nadaje sens naszej pracy - dlatego jest dla nas priorytetem

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Cechuje nas prawdziwe zaangażowanie w to, co robimy – przykładamy dużą wagę do detali, tak, by tworzyć piękne, spójne i profesjonalne zdjęcia oraz filmiki. W naszej pracy jesteśmy elastyczni, zawsze słuchamy uwag par z którymi współpracujemy, by mieć pewność, że wszyscy mamy wspólną wizję projektu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mamy duże doświadczenie w swoim fachu, działamy na profesjonalnym sprzęcie. Przez 6 lat, sfotografowaliśmy i sfilmowaliśmy aż 156 ślubów i wesel! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – naszym celem jest spełnić wszystkie Wasze oczekiwania!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Podstawowa oferta obejmuje czas od przygotowań do oczepin. Każda kolejna godzina kosztuje 150zł.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera pakiet 300-500 obrobionych zdjęć, trailer w formie teledysku oraz filmik w wybranej przez Młodą Parę długości w zależności od wskazanego pakietu: 5-7min, 15-20min lub 40-70min.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

To naprawdę długa historia, która rozpoczęła się jeszcze w czasach kiedy byliśmy nastolatkami i na pierwszy sprzęt musieliśmy skrupulatnie oszczędzać przez długie lata. Na początku skupialiśmy się na naszym ówczesnym hobby – jeździe na deskorolce i BMX-ach. Po jakimś czasie przerzuciliśmy się na inne sporty, ale pasja do filmowania i fotografii została. A ponieważ największą radość sprawia nam nagrywanie ludzi i ich szczerych emocji, wybór profesji związanej z fotografią ślubną był naprawdę prosty.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bardzo cenimy kontakt z ludźmi i możliwość towarzyszenia im w tych ważnych chwilach. Nic tak nie motywuje nas do działania jak zachwycone spojrzenia par oglądających ich filmiki i zdjęcia ślubne.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na bezlusterkowcach firmy Sony oraz kamerze Canon C300. Na życzenie Par możemy także nagrać ujęcia z lotu ptaka dronem Dji.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dobre oko i zmysł artystyczny to nie wszystko, chociaż to prawda, że i te aspekty są bardzo ważne. Jednak w przypadku filmów, montaż gra kluczową rolę, ponieważ to on nadaje ostateczny efekt. Dlatego też warto zaufać profesjonalistom, którzy znają się na swoim fachu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , 30-133, woj. małopolskie
606-447...
liczba odwiedzin: 2300
Zadzwoń
606-447...
Napisz

Popularne miasta w okolicy