Zobacz zdjęcia (5)
Perfect Party Crew - Organizacja i koordynacja ślubów i wesel, Kraków - zdjęcie 1
Perfect Party Crew - Organizacja i koordynacja ślubów i wesel, Kraków - zdjęcie 2 Perfect Party Crew - Organizacja i koordynacja ślubów i wesel, Kraków - zdjęcie 3 Perfect Party Crew - Organizacja i koordynacja ślubów i wesel, Kraków - zdjęcie 4 Perfect Party Crew - Organizacja i koordynacja ślubów i wesel, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Perfect Party Crew - Organizacja i koordynacja ślubów i wesel id:40060

Kraków, małopolskie

O nas

Termin wesela zaplanowany? Czas zabrać się za przygotowania? Poszukać sali, fotografa, kamerzysty czy kogoś od kwiatów oraz ogarnąć tysiąc innych rzeczy typu zaproszenia czy transport? Kompletnie nie macie do tego głowy ani czasu? Świetnie trafiliście! Wszystko zrobimy za Was! O to czym się zajmujemy:


Kompleksowa organizacja i koordynacja wesela
Organizacja pojedynczych elementów np. pomoc w sprawach formalnych, wybór miejsca, muzyka na ślubie i weselu, fotograf, video, słodkości, alkohol, kwiaty, zaproszenia i wiele innych.
Organizacja podróży poślubnej
Organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego
Wesela last minute,
Ślub i wesela w plenerze,
Ślub i wesele międzynarodowe,
Wesele tematyczne

Opinie (1)

Perfect Party Crew - Organizacja i koordynacja ślubów i wesel id:40060
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Kraków
Data dodania: 21-01-2019

Gorąco polecam usługi PPC wszystkim, którzy nie mają czasu lub pomysłu na przygotowanie przyjęcia czy rodzinnej imprezy. Dziewczyny w kilka dni potrafią wdrożyć nawet najbardziej szalone pomysły, które wydają się nie do zrealizowania w krótkim czasie. Świetnie wyczuwają gusta klienta, wyszukują najlepsze oferty, czuwają nad najdrobniejszymi detalami biorąc na siebie całe przygotowania. W efekcie spinają wszystko tworząc bajkową całość dzięki którym można bez stresu przeżywać niezapomniane chwile z bliskimi.

liczba odwiedzin: 1398

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie