Zobacz zdjęcia (5)
Photoczułe - fotografia ślubna i okolicznościowa, Łódź - zdjęcie 1
Photoczułe - fotografia ślubna i okolicznościowa, Łódź - zdjęcie 2 Photoczułe - fotografia ślubna i okolicznościowa, Łódź - zdjęcie 3 Photoczułe - fotografia ślubna i okolicznościowa, Łódź - zdjęcie 4 Photoczułe - fotografia ślubna i okolicznościowa, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Photoczułe - fotografia ślubna i okolicznościowa id:46585

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

!!! Drogie Pary Młode! Preferujemy kontakt poprzez formularz na naszej stronie internetowej - znajdziecie go w linku poniżej:
photoczule. pl/kontakt/

Witajcie! Nazywamy się Agnieszka i Ola – razem tworzymy duet fotograficzny Photoczułe. Zajmujemy się fotografią ślubną, a oprócz tego robimy również sesje lifestyle'owe i narzeczeńskie. Cały czas się rozwijamy, więc z tej okazji możecie skorzystać z naszych usług w konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy z Łodzi, więc mamy wszędzie dokładnie tak samo blisko, jak i daleko. Fotografujemy na terenie całej Polski, ale z wielką ochotą spotkamy się z Wami choćby na końcu świata!

W fotografii ważna jest dla nas naturalność, a w naszych kadrach chcemy uchwycić to, co najpiękniejsze — emocje. W dniu ślubu staramy się być niezauważalne. Pracujemy we dwie, więc mamy komfort podziału ról na weselu. Tego wyjątkowego dnia obserwujemy i pokazujemy, co zobaczyłyśmy. Wszystko to z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. W pełni oddajemy się temu, co robimy i nie możemy się doczekać, aby przedstawić Waszą historię naszymi barwami. ♥

Możecie u nas zamówić spersonalizowane: albumy, fotoksiążki, pudełka z wyjątkowym grawerem. Dbamy o każdy najmniejszy detal, aby Wasze wspomnienia zostały ubrane w piękną, elegancką a zarazem solidną oprawę.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7282851987
Adres: Łódź, , 92-507, woj. łódzkie
Kontakt w godzinach:
Pn: 12:00 - 18:00 Wt: 12:00 - 18:00 Śr: 12:00 - 18:00 Cz: 12:00 - 18:00 Pt: 12:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1966

Popularne miasta w okolicy