PHOTOKOT Kreatywna fotografia i film Full HD, dron id:10737

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
725-031...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
661-738...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 31-07-2013
Liczba odwiedzin: 3766

Oferta Fotograf ślubny Wrocław

Nasza dewiza, to K-Kreatywnie, O-Oryginalnie, T-Twórczo. Gwarantujemy pamiątkę, która nawet po wielu latach przeniesie Was do tego wyjątkowego dnia i przywróci te piękne uczucia. Oferujemy profesjonalizm, doświadczenie, ale przede wszystkim pasję, która sprawia, że kochamy naszą pracę (i poniedziałki) :) Do wyboru mają Państwo zarówno reportaż z przygotowań, uroczystości, wesela, jak i sesję plenerową w wybranym przez Państwa terminie. Stworzyliśmy pakiety w oparciu o najczęściej wybierane przez Młode Pary opcje, jednakże zawsze do każdej pary podchodzimy indywidualnie i dobieramy indywidualną ofertę.

Oprócz fotoreportażu proponujemy również filmowanie uroczystości ślubnej lustrzankami, najnowszym profesjonalnym sprzętem Sony oraz ujęcia z powietrza- z drona.

Jesteśmy otwarci na wszelkie, najbardziej nietypowe wyzwania uwzględniając nawet najdrobniejsze sugestie klientów! Zapraszamy na spotkanie w naszym studio w centrum Wrocławia, na którym przy dobrej kawie lub herbacie będą mogli Państwo opowiedzieć o szczegółach dnia ślubu. Z przyjemnością posłuchamy o Waszym Dniu :)

Pracujemy w zespole 2-osobowym, co pozwala w tym samym czasie dokumentować Państwa uroczystość z różnych ujęć, aby uchwycić jak najwięcej niepowtarzalnych momentów w obiektywach zarówno damskim, jak i męskim okiem. Zespół można powiększyć nawet do 4 osób- dwóch fotografów i dwóch operatorów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu!

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Kamila i Grzegorz
PhotoKOT- Kreatywnie, Oryginalnie, Twórczo

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o PHOTOKOT Kreatywna fotografia i film Full HD, dron Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: PHOTOKOT Kreatywna fotografia i film Full HD, dron id:10737
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 4,50 / 5
Kuba
Kuba
(5)
Dodano: 12-10-2017
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Wałbrzych
Bardzo dziękujemy Kamila i Grzegorz ! Wykonaliście naprawdę świetną pracę i efekt jest naprawdę powyżej naszych oczekiwań! Dopiero zaczynamy odbierać materiał a już nie możemy się doczekać reszty! Zdjęcia są rewelacyjne, ujęcia które udało wam się złapać, naprawdę świetne. Wiedzieliśmy od początku, że z wami poprzeczka będzie zawieszona wysoko i tylko mieliśmy przyjemność się przekonać jak naprawdę wysoko! Przez cały czas, od pierwszego maila mieliśmy świetny kontakt i tak samo było w dniu wesela. Chcieliśmy mieć świetny materiał z wesela i taki właśnie otrzymaliśmy, a tu jego próbka : https://www.youtube.com/watch?v=pX84O8b4 iho&t=3s
Jeszcze raz dziękujemy i życzymy samych sukcesów ! Ela i Kuba
Eliza i Łukasz
Eliza i Łukasz
(3)
Dodano: 26-09-2017
Data imprezy: 30-09-2016
Miejscowość: Wrocław
Cóż, na podstawie świetnie wykonanej strony internetowej z jeszcze bardziej wspaniałymi zdjęciami spodziewaliśmy się równie wielkiego WOW patrząc zarówno na nasze zdjęcia ślubne jak i filmy których wykonanie zleciliśmy firmie Photokot.

Film z podziękowaniami dla rodziców wyszedł beznadziejnie - abstrahując od szumów dochodzących z otoczenia (video nie zostało poddane ŻADNEJ obróbce audio) to sama współpraca z Grzegorzem nie należała do udanych - niecierpliwił się , ostentacyjnie negował nasze pomysły.
Co do zdjęć - fajne uchwycenie chwili, fajna perspektywa, ciekawe pomysły, ale totalny brak umiejętności obróbki plików RAW - większość zdjęć nienasycona kolorami (nie oddają rzeczywistych barw co w szczególności widać na zdjęciach w plenerze) , zdjęcia w pomieszczeniach na wyższych czułościach ISO nie zostały poprawnie odszumione.

Współpraca z Grzegorzem również w tym szczególnym dla nas dniu nie była pozbawiona napięcia. Na moją prośbę aby zrobił mi zdjęcie z chrześnicą, która jednocześnie była moją druhenką odpowiedział pytaniem " Po co? ".

Naszym zdaniem za bardzo i zbyt często próbował robić coś wedle swojego uznania zamiast skupić się na tym abyśmy to my jako Państwo Młodzi byli zadowoleni.

Klip ślubny oraz film bez najmniejszego zarzutu.

Podsumowując- zdecydowanie za niska jakość zarówno samej usługi jak i współpracy w porównaniu do ceny.

Nie polecamy.
PHOTOKOT Kreatywna fotografia i film Full HD, dron
Komentarz właściciela firmy: 27-02-2018
Pani Elizo dziękujemy za opinię. Musimy przyznać, że powyższe słowa nas ogromnie zasmuciły, ale także zaskoczyły. Przede wszystkim ze względu na to, że od Państwa ślubu minął ponad rok (od 03.09, a nie 30.09), a materiał otrzymali Państwo dawno temu i do tej pory otrzymywaliśmy od Państwa same pozytywne sygnały zadowolenia. Każdy ma prawo do reklamacji, kiedy nie jest ukontentowany otrzymaną pamiątką. Pani z tej możliwości nie skorzystała, wręcz przeciwnie-sami wybrali Państwo zdjęcia, które otrzymają, rozliczyli się, wybrali zdjęcia do poligrafii. Podczas odbioru dziękowała Pani zadowolona oraz powiedziała, że w przyszłości będą się Państwo zgłaszać do nas na sesje brzuszkowe czy rodzinne. Czy niezadowolona Młoda Para zapowiada chęć uczestniczenia w sesjach oraz... wysyła życzenia na święta? Kolejną taką przesłanką jest Pani komentarz na naszym fanpage’u pod postem z filmem podsumowującym rok 2016. Polubiła Pani post i napisała „To my dziękujemy :) :*”. Czy tak pisze niezadowolona Panna Młoda? To samo jeśli chodzi o film z podziękowaniami-na reportażu filmowym dokładnie widać reakcje gości i rodziców-uśmiechy, łzy wzruszenia. Wszystkim film się podobał, takie opinie otrzymywaliśmy już podczas wesela. Nagle po roku określa Pani ten film jako beznadziejny? Skąd ta nagła zmiana o 180 stopni i dlaczego nie kontaktowała się Pani z nami w tej sprawie, tylko wystawia opinie na różnych portalach?

W filmie z podziękowaniami dla rodziców Para Młoda dziękuje im od siebie. My nie możemy wiedzieć za co chcą Państwo podziękować i układać całego scenariusza. Niestety na nagranie nie przygotowali się Państwo. Musieliśmy robić dużo powtórek i wymyślać w jaki sposób możecie podziękować rodzicom... Co do dźwięku- czy zauważyli Państwo, że w serialach telewizyjnych, a nawet w kinowych produkcjach ścieżka dźwiękowa nie jest pozbawiona dźwięków otoczenia? Przecież naturalnym jest, że na zewnątrz nie panuje zupełna cisza- słychać szum samochodów czy kroki gdy ktoś się porusza. Kolejne pytanie- dlaczego nie zgłosili Państwo tego zastrzeżenia, kiedy akceptowali Państwo film z podziękowaniami?

A sprawa sesji plenerowej? Umówiliśmy się na sesję na 1.10. W dniu sesji odwołali ją Państwo i mieli się odezwać w sprawie innego terminu. Odezwała się Pani w tej sprawie po pół roku- dokładnie 11 kwietnia, kiedy nie mieliśmy terminu i poprosiliśmy o kontakt w czerwcu, gdyż wiedzieliśmy, że wtedy będziemy mieć trochę wolniejszego czasu. Jednak już nie było żadnego kontaktu z Państwa strony w sprawie sesji, tylko teraz pojawiła się ta opinia...

Z bardzo ważnych aspektów- każda Para przed podpisaniem umowy ma możliwość na spotkaniu obejrzeć pełne reportaże, aby zobaczyć jakość wszystkich fotografii i przekonać się, że nie odbiega od jakości na stronie www. Pełne reportaże zostały Państwu przedstawione, podobały się Państwu, podpisali Państwo umowę. Zawsze także informujemy, że zdjęcia zależą przede wszystkim od zastanych miejsc, w których są wykonywane. Np. fotografie w kościółku z pomarańczowymi ścianami nie wyjdą tak samo jak w ogromnej, strzelistej katedrze.

Musimy również odnieść się do rzekomego stwierdzenia na prośbę o wykonanie zdjęcia. NIGDY, ale to PRZENIGDY nie odmówiliśmy wykonania pamiątkowego zdjęcia, zwłaszcza takim wyrażeniem. W tamtej sytuacji z naszej strony była jedynie sugestia, aby pamiątkowych zdjęć nie wykonywać w momencie, kiedy trzeba jechać do kościoła, w niesprzyjających warunkach niewielkiego, ciemnego pokoju na tle meblościanki i propozycja, aby wykonać je w ogrodzie sali weselnej podczas specjalnie zorganizowanej sesji z gośćmi, by mieli Państwo na spokojnie sposobność wykonania zdjęcia z każdym, z kim tylko Państwo chcą. Na ładnym tle i przy dobrym oświetleniu. Taka sesja została wykonana, a chrześnica przecież jest na zdjęciach. Stwierdzenie o rzekomej odpowiedzi „Po co” jest oszczerstwem oraz pomówieniem i nie ma możliwości, aby kiedykolwiek taka reakcja na prośbę z naszej strony się pojawiła.

Zmiana opinii o 180 stopni nie bierze się ot tak znikąd. Nie wiemy kto i dlaczego nagle po takim czasie poddał analizie technicznej wykonany przez nas materiał i zdał relację z tej jakże subiektywnej opinii Państwu. Nie wiemy kto po ponad roku próbował Pani udowodnić, że otrzymaliście niskiej jakości pamiątkę. Wiemy jednak, że ta osoba na pewno nie życzy Państwu dobrze.

Z racji, iż zależy nam, aby Pary Młode, którym towarzyszyliśmy podczas tego ważnego dnia były zadowolone-po przeczytaniu takiej samej opinii na innym portalu prosiliśmy Panią o kontakt i próbowaliśmy do Pani kilka razy się dodzwonić, nagraliśmy się na pocztę głosową(dostaliśmy raport o odsłuchaniu), wysłaliśmy wiadomości, jednak bezskutecznie i bez odpowiedzi. Przykro nam, że przed napisaniem opinii na różnych portalach, ponad rok po swoim ślubie, nie skontaktowała się Pani z nami w tej sprawie. W związku z powyższym mamy przesłanki, aby uznać opinię jako oszczerczą, nieprawdziwą oraz umotywowaną niskimi pobudkami.
Agata Reiniger
Agata Reiniger
(5)
Dodano: 18-05-2016
Data imprezy: 28-06-2014
Haha! Moja Bratowa Magda rozpisała się jak zwykle..... i bardzo dobrze! :-) A cóż ja mogę jeszcze rzec...? Tylko jedno: PROFESJONALIZM I PEŁNA KLASA W CZYSTEJ POSTACI!! Polecamy z całego serca! Pozdrawiamy gorrąco.. ;-)
Magdalena Macijowska
Magdalena Macijowska
(5)
Dodano: 18-05-2016
Data imprezy: 06-06-2015
Gorąco polecam Photokot'ów !!! :-) Najpierw uwiecznili pięknymi zdjęciami ślub mojej szwagierki, a rok później mój ślub i z czystym sumieniem ich polecam! :-) Są bardzo zaangażowani, taktowni, profesjonalni, pracowici i taaacy kochani :-)
Jesteśmy z mężem szalenie zadowoleni ze zdjęć i z filmu! :-)

Dane kontaktowe

PHOTOKOT Kreatywna fotografia i film Full HD, dron
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:50-454

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.