Zobacz zdjęcia (25)
Piech-Dubis Fotografia Fotografia ślubnych emocji, Warszawa - zdjęcie 1
Piech-Dubis Fotografia Fotografia ślubnych emocji, Warszawa - zdjęcie 2 Piech-Dubis Fotografia Fotografia ślubnych emocji, Warszawa - zdjęcie 3 Piech-Dubis Fotografia Fotografia ślubnych emocji, Warszawa - zdjęcie 4 Piech-Dubis Fotografia Fotografia ślubnych emocji, Warszawa - zdjęcie 5
Piech-Dubis Fotografia Fotografia ślubnych emocji, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 25

Piech-Dubis Fotografia Fotografia ślubnych emocji id:51341

od 3200 do 4100 zł / 12 godzin
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
601-666...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Towarzyszymy Wam w najpiękniejszych chwilach życia. Zatrzymujemy na zdjęciach emocje, uśmiechy, radość i wzruszenia, wszystko to, do czego będziecie chcieli wrócić po latach. Liczą się dla nas detale, drobiazgi, dzięki którym nasze fotografie oddają nastrój ważnych dla Was chwil.

Przed nami Wasze wyjątkowe chwile, Wasz Wielki Dzień. Wy jesteście najważniejsi, a my… robimy Wam wymarzone zdjęcia :-)

Przede wszystkim robimy zdjęcia ślubne, zarówno reportaż w dniu ceremonii, jak i sesje narzeczeńskie czy rocznicowe oraz plenery ślubne. Chętnie sfotografujemy także inne ważne chwile Waszego życia.

Dzień Waszego ślubu także dla nas jest dniem szczególnym. Wykonując reportaż nie kreujemy, ale dokumentujemy najważniejsze wydarzenia. Efektem naszej pracy będzie materiał prezentujący ten dzień zarejestrowany z naszego punktu widzenia.

Wykonujemy zdjęcia głównie w Warszawie i Lublinie oraz okolicach tych miast, ale jesteśmy gotowi dotrzeć w każdy zakątek naszego kraju.

Oferta

Fotoreportaż ślubny

od 3200 do 4100zł/ 12 godzin

Podczas fotoreportażu zawsze pracujemy we dwoje. Pozwala nam to na patrzenie na ten sam ważny moment na dwa różne sposoby, albo po prostu bycie w dwóch miejscach równocześnie. Dzięki temu budujemy dla Was bogatszą, bardziej urozmaiconą historię z dnia uroczystości.

Pozostawiamy Wam decyzję czy w ramach reportażu mamy fotografować przygotowania do ślubu. Możemy też zrealizować w tym dniu krótką sesję plenerową/portretową, czy też pamiątkowe zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi rejestrując emocje towarzyszące Wam tego dnia. To od Was zależy jak będzie wykorzystany czas naszej pracy.
Jako efekt przekazujemy Wam fotografie w dwóch pakietach. Główny – obejmuje fotografie poddane starannej, pełnej obróbce, budujące spójną historię. Pakiet dokumentacyjny jest uzupełnieniem, zawiera fotografie poddane podstawowej korekcie (ekspozycja, balans bieli). Fotografie otrzymacie w wersji elektronicznej, do pobrania z chmury lub na pendrive.

Reportaż możemy zrealizować w formie krótszej (9 godzin) nie dłużej niż do 22.00 lub dłuższej (12 godzin) do 1.00 w nocy.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Justyna Piech-Dubis
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
601-666...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 407
Zadzwoń
601-666...
Napisz

Popularne miasta w okolicy