Piękne, wielkie i dostojne anioły na szczudłach - zapraszamy Krapita id:35188

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 14-04-2018
Liczba odwiedzin: 62

Oferta

Krapita Agencja Artystyczna
Szczudlarze na Twoim ślubie/weselu

Szczudlarze z Agencji Artystycznej Krapita z łatwością i przyjemnością w bardzo niestandardowy sposób urozmaicą Wasz wyjątkowy dzień. Ich rozmiary zawsze powodują zachwyt i uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Są oni w stanie wcielić się w rolę pięknych, dostojnych i bardzo dużych białych aniołów, rzucających kwiaty/ryż/cukierki/pieniążki pod kościołem, podczas wyjścia Pary Młodej po ceremonii zaślubin. Mogą także po prostu stać i pięknie prezentować się na Waszych pamiątkowych zdjęciach czy filmie. Mogą także w niecodzienny sposób witać gości zaproszonych na Wasz ślub/wesele.
Szczudlarze sprawdzają się również już podczas trwania wesela jako atrakcja sama w sobie. Przechadzając się na wyznaczonym terenie, w specjalnie dobranych strojach, uśmiechając się, machając do ludzi, przybijając im piątki i robiąc sobie z nimi zdjęcia, sprawiają naprawdę „olbrzymie” wrażenie. Na pewno nie pozostaną oni niezauważeni. Są w stanie również puszczać gigantyczne bańki mydlane, czy np. modelować i rozdawać dzieciakom specjalne balony lub łakocie, a także wziąć udział w większym pokazie, czy występie, stanowiąc jego część.
Nasi artyści chodzą na szczudłach od wielu lat, można by rzec, że na szczudłach „czują się jak ryby w wodzie”. Poza tym posiadają umiejętności teatralne i pantomimiczne, które ułatwiają im grę w konkretnym charakterze postaci.
Co więcej, Krapita Agencja Artystyczna w swojej ofercie posiada bogate zaplecze przeróżnych strojów i kostiumów, dlatego nasi artyści bez problemu wcielą się w pożądaną przez Państwa rolę.

Działamy każdego dnia i o każdej godzinie na terenie całej polski.

Jeżeli jeszcze się Państwo zastanawiają, to zachęcamy, aby nie zwlekać i czym prędzej skontaktować się z naszą agencją.

Pozdrawiamy,
Zespół Krapita


*** KRÓTKO O KRAPICIE: ***

Krapita to nowość, świeżość a zarazem klasyka i doświadczenie. Kluczem naszego sukcesu są ludzie, którzy za tym stoją. Jesteśmy grupą młodych, ale zarazem doświadczonych, ambitnych, wyluzowanych, zwariowanych i szczęśliwych osób, z pozytywnym nastawieniem do świata, którzy zarażają takim podejściem całe swoje otoczenie. Ponadto braliśmy udział w wielu projektach, warsztatach i szkoleniach, podczas których podnosiliśmy swoje umiejętności i kwalifikacje.
Jesteśmy kreatywni i szaleni, ale pełni profesjonalizmu. W pracy, którą wykonujemy najlepszy jest fakt, że możemy robić to, co jest naszą największą pasją, dlatego wciąż rozwijamy swoje umiejętności. Bardzo lubimy pracować z ludźmi i cieszymy się, że dzięki nam, na ich buziach maluje się uśmiech. Stawiamy na rozwój i wiemy, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego wciąż doskonalimy swój warsztat pracy.
Nasza profesja tworzona jest już od ponad 10 lat, dzięki czemu zdobyliśmy umiejętności i teraz możemy poszczycić się naprawdę ogromnym doświadczeniem, z którego korzystała już nawet niejedna zagraniczna firma z Niemiec, Francji, Włoch, Portugalii, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Białorusi, a także spoza Europy m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Katar, Kuwejt, czy Arabia Saudyjska.
Jesteśmy profesjonalistami godnymi zaufania. Jeśli zechcą Państwo z nami współpracować, tak jak inni nasi dotychczasowi kontrahenci, to na pewno nie będą Państwo żałować podjętej decyzji. Zapraszamy do kontaktu :)

Pozdrawiamy,
Zespół Krapita

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Piękne, wielkie i dostojne anioły na szczudłach - zapraszamy Krapita
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.