Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
PIĘKNYM JAGUAREM XJ DO ŚLUBU -GRAM NA AKORDEONIE, Łapy - zdjęcie 1
PIĘKNYM JAGUAREM XJ DO ŚLUBU -GRAM NA AKORDEONIE, Łapy - zdjęcie 2 PIĘKNYM JAGUAREM XJ DO ŚLUBU -GRAM NA AKORDEONIE, Łapy - zdjęcie 3 PIĘKNYM JAGUAREM XJ DO ŚLUBU -GRAM NA AKORDEONIE, Łapy - zdjęcie 4 PIĘKNYM JAGUAREM XJ DO ŚLUBU -GRAM NA AKORDEONIE, Łapy - zdjęcie 5
1 / 5

PIĘKNYM JAGUAREM XJ DO ŚLUBU -GRAM NA AKORDEONIE id:13033

Łapy, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: granatowy

Zapraszam Szanowną Młodą Parę do skorzystania z oferty przejazdu w dniu Waszego Ślubu pięknym nietuzinkowym samochodem marki ,,Jaguar XJ,, - flagowym ,największym ,najpiękniejszym i najbardziej komfortowym modelem tej angielskiej marki. Luksus i piękno tego samochodu sprawi , że wasza podróż do ślubu zapadnie na długo w Waszej pamięci , jak również wszystkich gości obecnych na Waszym weselu. Zapewniam ciekawą , gustowną dekorację auta, pełną wygodę i komfort. W czasie podróży miły nastrój zapewnią oglądane w monitorach DVD teledyski z przebojami światowych i polskich zespołów,grających muzykę przygotowaną specjalnie na tę uroczystość.
GRAM PROFESJONALNIE NA AKORDEONIE. Mogę przyjechać do Pani Młodej lub Pana Młodego - wcześniej i umilić czas gościom i Młodym grą na akordeonie , jak równie wyprowadzić w rytm marsza Młodą Parę do ślubu.
Zachęcam do obejrzenia filmiku , który przedstawia identyczną wersję wyposażenia mego samochodu - jego kolor i wnętrze.

MOŻLIWE WYNAJĘCIE DWÓCH JAGUARÓW – cena do uzgodnienia

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łapy, , 18-100, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 8124

Popularne miasta w okolicy