Zobacz zdjęcia (5)
Plejlandia animacje dla dzieci, animatorka na wesele, Warszawa - zdjęcie 1
Plejlandia animacje dla dzieci, animatorka na wesele, Warszawa - zdjęcie 2 Plejlandia animacje dla dzieci, animatorka na wesele, Warszawa - zdjęcie 3 Plejlandia animacje dla dzieci, animatorka na wesele, Warszawa - zdjęcie 4 Plejlandia animacje dla dzieci, animatorka na wesele, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Plejlandia animacje dla dzieci, animatorka na wesele id:48779

Warszawa, mazowieckie

O nas

Legenda głosi, że wróżki rodzą się z uśmiechu dziecka, a że w każdej legendzie jest ziarnko prawdy...

W ofercie Plejlandii znajdują się także dodatkowe atrakcje – wata cukrowa i popcorn, bo (choć może o tym nie wiedzieliście) wróżki lubią dobrze zjeść.

Nasze wróżki przybędą pod wskazany adres z maszynami do waty cukrowej oraz do popcornu, zapewnią w pełni wyposażone stoisko i obsługę – bez limitu porcji!!! To wspaniała opcja, np. na pikniki. A co ważniejsze, produkty stosowane przez nasze wróżki są naturalne, bez barwników i konserwantów.

Oprócz cudownych animatorek, dekoracji i gadżetów w naszej ofercie znajduje się też niesamowita Myszka Miki i wszystkim znany Olaf z Krainy Lodu.

Mamy doświadczenie nie tylko w umilaniu czasu pociechom, ale i doskonale znamy się na prowadzeniu imprez, zabawach ruchowych. Chętnie pomożemy Wam też w tym obszarze.

Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 801

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie