Zobacz zdjęcia (5)
Love your Wedding ❣, Poznań - zdjęcie 1
Love your Wedding ❣, Poznań - zdjęcie 2 Love your Wedding ❣, Poznań - zdjęcie 3 Love your Wedding ❣, Poznań - zdjęcie 4 Love your Wedding ❣, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Love your Wedding ❣ id:47777

Poznań, wielkopolskie
E-firma videospotkanie

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Mam na imię Agnieszka i jestem certyfikowaną Wedding Plannerką po kursach z rekomendacjami Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Na co dzień mieszkam w Poznaniu, ale pochodzę z Gorzowa, a swoje usługi świadczę w całej Polsce.

Od kiedy pamiętam, lubiłam zajmować się dekoracjami oraz organizacją wydarzeń, dlatego postanowiłam połączyć pasję ze sposobem na życie :)

Jeśli nie wszystko macie jeszcze zaplanowane lub realizacja marzeń wydaje Wam się trudna, to moja pomoc z pewnością się przyda! Wybierając moje usługi, możecie być pewni, że trafiliście na osobę, która da z siebie wszystko!

"Podręcznikowa" współpraca powinna zacząć się na co najmniej rok przed tym wielkim wydarzeniem, ale dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych i oferuję swoją pomoc również w wersji Last Minute. Co więcej, władam biegle językiem angielskim, więc wesela międzynarodowe to dla mnie nie problem :)

Mam na celu inspirowanie Narzeczonych do pozostania naturalnymi przy jednoczesnym zachowaniu powagi uroczystości.

Instagram: love.your.wedding ❣

Zapraszam serdecznie do współpracy,
Agnieszka :)

liczba odwiedzin: 445

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie