Zobacz zdjęcia (5)
Zatrzymujemy Emocje - Fotografia Ślubna, Żary - zdjęcie 1
Zatrzymujemy Emocje - Fotografia Ślubna, Żary - zdjęcie 2 Zatrzymujemy Emocje - Fotografia Ślubna, Żary - zdjęcie 3 Zatrzymujemy Emocje - Fotografia Ślubna, Żary - zdjęcie 4 Zatrzymujemy Emocje - Fotografia Ślubna, Żary - zdjęcie 5
1 / 5

Zatrzymujemy Emocje - Fotografia Ślubna id:39170

Żary, lubuskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Od wielu lat zatrzymujemy emocje ludzi przy różnych okazjach. Aktualnie wiodącą częścią naszej działalności są śluby. Uwielbiamy towarzyszyć naszym parom w tym dla nich bardzo ważnym dniu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Cechujemy się punktualnością, starannością oraz precyzją wykonywania naszej pracy. Zawsze staramy się podejść do zagadnienia maksymalnie indywidualnie. Jesteśmy nie tylko fotografami, ale również doradcami by wspierać nasze pary w ich najważniejszym dniu w życiu. Dla nas fotografia i filmowanie to nie tylko praca, to też wielka pasja!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mamy wrażenie, że aktualnie wyróżnia się naturalnością. Kochany kolor i dlatego dajemy mu się wyszaleć w naszych obiektywach. Nasza oferta to nie tylko fotografia czy film, to tez doskonała atmosfera, dobry humor i pomocna dłoń z naszej strony w trakcie całego dnia.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Reportaż ślubny realizujemy w godzinach od 12:00 do 0:30 dnia następnego (przeważnie jest to koniec oczepin). Łącznie nasz czas pracy wynosi maksymalnie 12,5 godziny.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

W 2021 roku. To wtedy do naszej oferty dołączyło filmowanie. Całe przedsięwzięcie poprzedziły miesiące przygotowań by efekt był jak najlepszy.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

To było tak dawno, że ledwo co pamiętamy. A tak poważnie to mniej więcej w 2011 roku. Natomiast fotografia ślubna zaczęła się w 2018 roku i gości u nas już co roku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 2018 roku, to wtedy postanowiliśmy spróbować swoich sił w fotografii ślubnej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Emocje, dlatego najpierw naszym mottem, a teraz naszą nazwą jest „Zatrzymujemy emocje”. Bo to one tworzą zdjęcie. Można zrobić super zdjęcie pod względem technicznym, ale jeżeli zabraknie emocji to będzie to średnie zdjęcie. Można też zrobić zdjęcie nieudane pod względem technicznym, ale ładunek emocjonalny w nim zawarty może przebić wszystko. Jedno zdjęcie może opowiedzieć czasem całą historie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Jest to kwestia tak zmienna, że ciężko się nad tym rozwodzić i tworzyć długaśne listy. Ogólnie canon + sigmy i do tego oświetlenie quadralite.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Paulina i Norbert, jesteśmy małżeństwem fotografów ślubnych i od lat towarzyszymy naszym parom w ich najważniejszym dniu w życiu.

Jak ubieramy się na wesele?

Koszula, spodnie, elegancko i wygodnie! Nie akceptujemy koszulek na zleceniach.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

YouTube prywatnie w formie online, ale również na pendrivie wraz z albumem.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Galeria online z możliwością pobrania wszystkich zdjęć i pendrive wraz z albumem.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na materiał wynosi 90 dni od dnia ostatniego wydarzenia. Może to być dzień ślubu lub sesji ślubnej w innym terminie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Naturalnie. Posiadamy zezwolenie ogólnopolskie wydane przez Archidiecezje Krakowską.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy z etapów ma to coś, na przygotowaniach lubimy detal i nieprzewidywalność zdarzeń, ceremonia to łzy i wzruszenie, a wesele to świetna zabawa. I który niby mielibyśmy wyróżnić?

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jasne, znamy włoski i niemiecki co pomoże w komunikacji w pięknych rejonach górskich Niemiec, Włoch i Austrii. Zapytaj o konkretne miejsce, a pomożemy ci w organizacji takiej sesji.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przede wszystkim nie myśleć o tym, że ktoś patrzy i ocenia. Ten dzień jest najważniejszy i warto skorzystać z niego w pełni. Nie ma głupich min, złej pozy czy niepoprawnego tańca, jest tylko świetna zabawa z której należy skorzystać bo noc niestety krótka.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Mówimy biegle po włosku oraz niemiecku. Jedno z nas cześć swojego życia spędziło właśnie we Włoszech, a teraz razem mieszkamy w Niemczech.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Naturalnie, wręcz do tego zachęcamy. Wszystko po to, żebyście byli maksymalnie zadowoleni z naszej usługi.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Dom z papieru, sex education i the crown. Tak wiemy, wszystko z netflixa bo to jedyna platforma jakiej używamy. Telewizji nie mamy i tylko taka rozrywka jak jest czas.

liczba odwiedzin: 1102

Popularne miasta w okolicy