Zobacz zdjęcia (5)
POLA Pracownia mody ślubnej i wieczorowej, Lipno - zdjęcie 1
POLA Pracownia mody ślubnej i wieczorowej, Lipno - zdjęcie 2 POLA Pracownia mody ślubnej i wieczorowej, Lipno - zdjęcie 3 POLA Pracownia mody ślubnej i wieczorowej, Lipno - zdjęcie 4 POLA Pracownia mody ślubnej i wieczorowej, Lipno - zdjęcie 5
1 / 5

POLA Pracownia mody ślubnej i wieczorowej id:32101

Lipno, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Pracownia mody ślubnej i wieczorowej POLA jest polskim producentem odzieży ślubnej i wieczorowej. Doskonale rozumie potrzeby swoich klientek, zawsze służy fachową poradą, dzięki temu spełnia marzenia wielu kobiet o niepowtarzalnej kreacji.

Pracownia POLA oferuje projektowanie i wykonanie sukien ślubnych według kolekcji salonu a także ze zdjęć lub indywidualnych pomysłów klientek. Pracownia posiada fachową obsługę, która doradzi odpowiedni fason do sylwetki i urody klientki.

Przychodząc do pracowni mody ślubnej i wieczorowej POLA, bez pośpiechu, w przyjaznej i bezstresowej atmosferze wybierzesz najciekawsze dla siebie wzory sukni oraz dodatki.

OFERTA

Zakup sukienki ślubnej lub wieczorowej z proponowanej kolekcji pracowni POLA
Zamówienie sukni ślubnej lub wieczorowej według własnego pomysłu
Wypożyczenie sukni ślubnej wybieranej spośród modeli dostępnych w salonie
Wykonanie sukni ślubnej według unikalnego projektu wyłącznie w celu wypożyczenia. Jest to opcja bardziej ekonomiczna, ceny tej usługi są atrakcyjniejsze
Wszystkie suknie ślubne są produkowane na miejscu, dopasowywana do sylwetki klientki. Pracownia POLA spełni Twoje oczekiwania tworząc niepowtarzalną kreację.
Salon oferuje atrakcyjne dodatki do każdej kreacji

Posiadamy w sprzedaży biżuterię ślubną, z kolekcji SHE. Jest to specjalna linia ślubnej biżuterii z kamieniami Swarovski oraz stali chirurgicznej. Tym samym nie uczula, nie żółknie i stanowi piękne wykończenie sukni ślubnej. Jest to biżuteria produkcji Czeskiej.

liczba odwiedzin: 2012

Popularne miasta w okolicy