Zobacz zdjęcia (5)
Porte Bar - Drzwi do Twojego niezwykłego wesela, Katowice - zdjęcie 1
Porte Bar - Drzwi do Twojego niezwykłego wesela, Katowice - zdjęcie 2 Porte Bar - Drzwi do Twojego niezwykłego wesela, Katowice - zdjęcie 3 Porte Bar - Drzwi do Twojego niezwykłego wesela, Katowice - zdjęcie 4 Porte Bar - Drzwi do Twojego niezwykłego wesela, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Porte Bar - Drzwi do Twojego niezwykłego wesela id:45822

Katowice, śląskie
(4)
Dodaj opinię

O nas

Pomysł otworzenia własnej działalności w zakresie pracy za barem zrodziła praktyka barmańska w wielu miejscach całej Polski.

Bycie barmanem to nie tylko robienie drinków. To bycie częścią Waszego życia przez ten krótki moment, w którym stoicie po drugiej stronie baru. Sam bar to miejsce spotkań, tutaj w końcu możecie być sobą. To drobne opowieści dnia codziennego, ale i historie życia. Wasze aktualne potrzeby są na pierwszym miejscu. Robiąc drinka staram się zawsze wydać go tak, jakbym serwował go dla siebie, by gość, który przyszedł do baru miał ochotę wrócić nie do miejsca a do człowieka, od którego dostał drinka zgodnego z jego oczekiwaniami i miłym słowem

Niesamowita atmosfera jaką zapewniamy w połączeniu z profesjonalizmem na wszelkiego typu uroczystościach i eventach jest czynnikiem, który odróżnia nas od reszty i sprawi, że Twoja impreza będzie inna niż wszystkie, godna zapamiętania.

Sumą tych czynników jest towarzyszenie Wam w ważnych chwilach. Wesele, urodziny, jubileusz, rocznica - to okazje by poczuć się wyjątkowo. Są zaznaczeniem pewnego etapu w waszym życiu. Razem współtworzymy wspomnienia tworząc imprezy inne niż wszystkie. Spraw, by Twoja uroczystość zapadła gościom w pamięci.
Pracując za barem klasycznie spotykałem się z zamawianiem przez klientów wódki z sokiem lub colą. W takich sytuacjach zawsze próbowałem urozmaicić zamówienie proponując dodanie nowego smaku, zmianę składnika, drinka wymagającego odrobinę więcej kreatywności z mojej strony, by otworzyć ich na nowe doznania smakowe.

Moją osobistą misją jest uświadomienie ludziom, że alkohol to nie tylko wódka z sokiem, lecz wiele innych alkoholi, których połączenia z owocami, syropami, sokami daje niesamowite efekty. Zrobienie genialnego drinka to pewna forma sztuki. Dlatego zawsze staram się dopasować alkohol do indywidualnych potrzeb gościa. Słucham uważnie, czego oczekujecie, proponuję rozwiązania przedstawiając efekt jaki osiągniemy, zachęcam do próbowania rzeczy nowych, do zaryzykowania. Wielu ludzi po spróbowaniu dziękowało mi za przekonanie, gdyż dzięki moim propozycjom zdecydowali się na coś, czego może nigdy nie byłoby dane im spróbować.

Teraz z pewnością jasna wydaje się być nazwa. Porte [z francuskiego drzwi] są symbolem otworzenia się na nowe doznania, smaki, doświadczenia związane z barem. Są to drzwi do nowego wymiaru doznań. Chcę pokazać wszystkim gościom, że można stworzyć coś ciekawego. Otwarcie się na nowe perspektywy jest tego warte.

Opinie (4)

Porte Bar - Drzwi do Twojego niezwykłego wesela id:45822
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
L
Laura
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2022
Częstochowa
Data dodania: 03-07-2022

Fantastyczny barman! Goście byli zachwyceni pysznymi i pięknie wyglądającymi drinkami, jak również przesympatycznym panem barmanem. Bezproblemowa komunikacja, pan Kuba był zawsze dostępny i chętny do pomocy. Z całego serca polecam!

Clarissa vanessa Knabe-Nawalinski
Clarissa vanessa Knabe-Nawalinski
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-04-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Paniówki
Data dodania: 26-04-2022

Super, super, super 🤍 najlepszy barman który robi najlepsze drinki! Od początku do końca pełna profesjonalnosc! Naprawdę polecamy 😄

K
Kacper
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-01-2022
Katowice
Data dodania: 15-01-2022

Chłopak wie co robi. Drinki w jego wydaniu bardzo dobre, przygotowanie widowiskowe, a do tego świetna interakcja z gośćmi. Jestem bardzo zadowolony. Polecam

S
Stanisław
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Czeladź
Data dodania: 15-01-2022

Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość usług barmańskich. Drinki robione na prawdę z sercem, dużą precyzją i kreatywnością. Barman pomagał wybrać drinka/shota do potrzeb poszczególnych gości i umilał oczekiwanie ciekawą rozmową. Szczególnie zapadły mi w pamięci jego autorskie shoty, otworzył mi oczy na to, że czysta wódka na weselach to nie jedyne słuszne rozwiązanie 😎

Jego opis usług w ogłoszeniu jak najbardziej adekwatny do tego, jakim jest barmanem. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm.
Z czystym sumieniem polecam każdemu na wesela i inne podobne imprezy, oby więcej takich barmanów!

Kontakt

Adres: Katowice, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1894

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie