Zobacz zdjęcia (42)
dkwedding Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 1
dkwedding Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 1 dkwedding Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 2 dkwedding Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 3 dkwedding Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 4 dkwedding Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 5 dkwedding Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 6 dkwedding Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 7
dkwedding Wedding Planner, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 42

dkwedding Wedding Planner id:47151

Warszawa, mazowieckie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
726-331...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Cześć, tu Dominika!
Jestem założycielką dkwedding. Zostałam wedding plannerem, bo po prostu było to moje największe marzenie. Uwielbiam, kiedy dzielicie się ze mną swoją historią i pozwalacie mi być jej częścią.
Praca zadaniowa to co coś w czym czuję się najlepiej, dlatego tak właśnie organizuję Wasze śluby. Tworzę harmonogram i po kolei wypełniam każdy jego punkt, dlatego Wy możecie byś spokojni, że wszystko idzie zgodnie z planem. Z racji tego, że sama przygotowuję się do swojego ślubu, w stu procentach jestem w stanie zrozumieć Was i Wasze emocje.
Jestem nie tylko organizatorką, ale również Waszą przyjaciółką od tematów ślubnych.
Ktoś kiedyś powiedział, że jak się kocha to co się robi, to nigdy nie jest się w pracy i ja się pod tym podpisuję całym sercem!

A bardziej prywatnie ? Na podium zaraz po organizacji ślubów jest gotowanie i aktywne spędzanie czasu. Najbardziej lubię jazdę na rowerze ze słuchawkami w uszach i ulubioną pylistą, długie spacery z ukochanym oraz tabatę w domowym zaciszu.
Nie bez powodu z wykształcenia jestem dietetykiem.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Organizacja ślubu i wesela to piękny czas, ale mało, kto zdaje sobie sprawę jak trudny i wyczerpujący. Dla zapracowanych Par jest to praca na dodatkowy etat. Mnóstwo czasu należy poświęcić, aby zorganizować wszystko perfekcyjnie od A do Z. I właśnie tutaj pojawiam się ja. Z ogromną radością pomogę Wam w tym zadaniu. Możecie liczyć na moją ekspercką wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie organizacji. Poprowadzę Was, wskażę sprawdzone rozwiązania, zwrócę uwagę na istotne elementy organizacji, aby całość uroczystości została idealnie zaplanowana i zrealizowana według Waszych oczekiwań. Dzięki temu zyskacie spokój, czas, pewność, że nic Was nie zaskoczy. Ja będę podpowiadać Wam najlepsze rozwiązania oraz podwykonawców, a do Was będzie należał wybór i ostatnie słowo.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

1. Etap: wypełnienie przez Was ankiety, abym mogła wstępnie zapoznać się z Waszymi oczekiwaniami.
2. Etap: bezpłatne spotkanie, na którym dokładnie omawiamy Wasze potrzeby i zakres moich usług.
3. Etap: przygotowuję dla Was ofertę.
4. Etap: podpisanie umowy, jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z moich usług.
5. Etap: działamy i zaczynamy organizować Wasz wymarzony ślub!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary Młode decydują się na współpracę właśnie ze mną, bo jestem odpowiedzialna, żywiołowa, mam mnóstwo pomysłów, którymi chętnie się dziele. Mam doświadczenie w branży ślubnej, pracowałam jako stylistka ślubna, więc zajmuję się nie tylko samą organizacją, ale chętnie pomogę przy doborze stylizacji Pary Młodej i najbliższych.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Jestem w stanie wynegocjować dla Par Młodych niższe ceny. Dodatkowo dbam, aby umowy zawierane z podwykonawcami były rzetelnie przygotowane, aby Pary Młode nie musiały ponosić dodatkowych kosztów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Emocje, którymi dzielicie się ze mną, które towarzyszą Wam podczas przygotowań oraz samego dnia ceremonii.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Certyfikaty: Wedding Planner Best Expert, Koordynator Dnia Ślubu. Doświadczenie w branży ślubnej jako stylistka ślubna.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Jeśli klient sobie tego życzy, to jak najbardziej, jestem gotowa świadczyć dodatkowe usługi.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski, więc jestem gotowa zorganizować ślub parom międzynarodowym.

Opinie dkwedding (6)

Dodaj opinię
dkwedding Wedding Planner id:47151
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Pomiechówek
Data dodania: 22-06-2022

Nawiązanie współpracy z Dominiką to była zdecydowanie najlepsza decyzja ze wszystkich podjętych w trakcie przygotowań do ślubu! Była dla nas niesamowitym wsparciem, czuwała absolutnie nad wszystkim, była w stanie uspokoić mnie w stresujących momentach, była w tych całych przygotowaniach nie tylko organizatorką ale i przyjaciółką ❤️. Dzięki Dominice wiedziałam, że o niczym nie zapomnimy, że wszystko będzie na najwyższym poziomie - nie tylko sama organizacja ślubu z jej pomocą ale też jakość usług wykonawców których nam polecała. I tak rzeczywiście było ❤️ Wesele przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania, wszystko było dzięki Dominice dopięte na ostatni guzik i co najważniejsze my sami jako Państwo Młodzi mogliśmy naprawdę z niego skorzystać! Nie patrzyliśmy na zegarki, nie pilnowaliśmy harmonogramu, nie biegaliśmy za usługodawcami - nad wszytskim czuwała Dominika jak dobry duszek całej imprezy 😊 wszyscy goście byli pod wrażeniem wesela i jego organizacji. Dominika - dziękujemy z całego serca za pomoc i cierpliwość, zachwytom po weselu nie było końca!

S
Sonia
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Warszawa
Data dodania: 08-06-2022

Dominika była naszą podporą i pomocą na każdym etapie organizacji wesela. Pamiętała o wszystkim co ważne, pilnowała terminów. Jej cierpliwość , szczególnie na ostatniej prostej, tydzień przed ślubem jest godna podziwu :)
Koordynacja dnia ślubu na najwyższym poziomie, mogliśmy się skupić na sobie i gościach.
Polecamy z całego serca!! Sonia i Marcin

Dominika
09-06-2022

Dziękuję Kochani, wszystkiego co najlepsze dla Was. :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2021
Warszawa
Data dodania: 28-07-2021

Dzięki pomocy Dominiki nasz ślub był piękny i wzruszający! Emocje towarzyszą nam do dziś, a goście byli zachwyceni! Jej pomoc podczas przygotowań oraz w samym dniu ślubu była nieoceniona. Dziękujemy 😊

Dominika
02-08-2021

Cieszę się, że mogłam być częścią Waszej ceremonii. :))

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Warszawa
Data dodania: 03-07-2021

Od razu wiedzieliśmy, że musimy skorzystać z usług wedding plannera, Dominika pomogła nam w ekspresowym tempie zorganizować nasz ślub, aż sama nie wierzę, że się udało. Wyszło pięknie! Towarzyszyły nam niesamowite emocje, najważniejsze, że niczym nie musieliśmy się stresować, Dominika doradzała nam na każdym etapie i pilnowała żebyśmy o niczym nie zapomnieli. Dzięki niej świetnie bawiliśmy się do białego rana!

Dominika
15-07-2021

Bardzo miło mi to słyszeć! :)

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Warszawa
Data dodania: 12-05-2021

Z Dominiką od razu złapałyśmy wspólny język, mamy podobny gust więc zgadzałyśmy się w praktycznie każdej kwestii albo wymieniałyśmy pomysłami. Dominika niczego nie narzuca tylko świetnie doradza, z tego również względu właśnie ją wybrałam, jako osobę towarzyszącą na przymiarki w salonach ślubnych. Wiedziałam, że najlepiej mi doradzi i tak było, nie zamieniałbym mojej sukni na żadną inną! Dzień ślubu był piękny i bardzo emocjonujący, właśnie o takim marzyłam. Bez Dominiki bym sobie nie poradziła.

Dominika
12-05-2021

Dziękuję Kama :)) Wyglądałaś przepięknie!

H
Hubert
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-08-2020
Warszawa
Data dodania: 10-05-2021

Pomimo stresu związanego z organizacją wesela w czasie pandemii Dominika stanęła na wysokości zadania. Wszystkie kwestie były dopięte na ostatni guzik :) W dniu ślubu nie musieliśmy się niczym przejmować a najbardziej podobał nam się zespół znaleziony przez Dominikę, ani przez chwilę nie było pustek na parkiecie! Dziękujemy jeszcze raz :)

Dominika
12-05-2021

Tak cieszę się, że mogłam Wam pomóc! Pozdrawiam :)

Kontakt dkwedding

Nazwa firmy: dkwedding
Imię i nazwisko: Dominika Kępa
Adres: Warszawa, ul. Taśmowa 2, 02-677, woj. mazowieckie
726-331...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1730
Zadzwoń
726-331...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie