Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 1

Pracownia Florystyczna Passja-Flora id:13811

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Pracownia Florystyczna Passja-Flora

Ostatnio widziany 14-01-2018
504-175...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Lublin, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 07-01-2015
Liczba odwiedzin: 2406

Oferta

W Pracowni Florystycznej Passja-Flora dla Państwa Młodych na ten szczególny dzień mamy niezliczoną ilość kwiatowych pomysłów. Przygotujemy wiązanki ślubne dla najbardziej wymagających Panien Młodych, bez względu na to, czy preferują w kwiatach klasykę czy też awangardę. Naszyjniki i bransolety wykonane ze świeżych kwiatów w komplecie z bukietem będą oryginalnym i pięknym uzupełnieniem stroju Panny Młodej. Dekorujemy kwiatami sale weselne, kościoły, auta i torty weselne, sprawiając, że ten najważniejszy dzień będzie niezapomnianym dla Młodej Pary oraz gości.

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
250 / bukiet
Koszt wiązanki ślubnej uzależniony jest od ilości kwiatów, składu gatunkowego, pory roku, trudności wykonania, pracochłonności etc. Koszt wyceniany jest indywidualnie w zależności od zamówienia.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Pracownia Florystyczna Passja-Flora id:13811
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Ewelina
Ewelina
(5)
Dodano: 09-05-2017
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Leśce
Z usług Pani Ani korzystaliśmy kompleksowo na nasz ślub i wesele, które odbyło się w Leścach we wrześniu 2016 r. Zamawialiśmy zarówno wystrój kościoła, jak również stołów, a także bukiety i stroik do włosów.
Kwiaty były cudne a kompozycje pasowały idealnie do miejsca gdzie organizowaliśmy wesele - namiot w parku w Dworze Leśce. Wypełniły go kwiaty. Kompozycje były pełne hortensji, ostróżki oraz paproci, które potęgowały klimat leśny.
Pani Anna to profesjonalistka w 100%. Przed weselem podczas spotkania ustaliłyśmy wspólnie, w jakim kierunku idziemy - kolorystykę, klimat, kwiaty na jakich będziemy bazować a także budżet. Gdy zobaczyłam swój bukiet byłam zachwycona - niepowtarzalny, naturalny, pełen dzikiej zieleni i kwiatów. Także stroik do włosów na bazie kwiatów pojawiających się w bukietach to świetną decyzją - bardzo ożywił suknię i przetrzymał całą noc.
Polecam wszystkim parom młodym, aby zainwestowali w kwiaty zamiast fotobudki, czekoladowe fontanny i inne tego typu atrakcje. To kwiaty tworzą klimat wesela, dodają ogromny urok sali i z pewnością uszczęśliwią każdą Pannę Młodą w tym wyjątkowym dniu.
Pani Ani daję 11 na 10 ! To nie tylko totalna profesjonalistka ale przede wszystkim osoba kochająca to co robi co widać w jej bukietach i kompozycjach.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Passja-Flora
Imię:Anna
Nazwisko:Smolińska-Wieczorkiewicz
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-632
Adres:ul.Jana Sawy

Nowe ogłoszenia