Zobacz zdjęcia (5)
Pracownia Florystyczna Passja-Flora, Lublin - zdjęcie 1
Pracownia Florystyczna Passja-Flora, Lublin - zdjęcie 2 Pracownia Florystyczna Passja-Flora, Lublin - zdjęcie 3 Pracownia Florystyczna Passja-Flora, Lublin - zdjęcie 4 Pracownia Florystyczna Passja-Flora, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Pracownia Florystyczna Passja-Flora id:13811

Lublin, lubelskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

W Pracowni Florystycznej Passja-Flora dla Państwa Młodych na ten szczególny dzień mamy niezliczoną ilość kwiatowych pomysłów. Przygotujemy wiązanki ślubne dla najbardziej wymagających Panien Młodych, bez względu na to, czy preferują w kwiatach klasykę czy też awangardę. Naszyjniki i bransolety wykonane ze świeżych kwiatów w komplecie z bukietem będą oryginalnym i pięknym uzupełnieniem stroju Panny Młodej. Dekorujemy kwiatami sale weselne, kościoły, auta i torty weselne, sprawiając, że ten najważniejszy dzień będzie niezapomnianym dla Młodej Pary oraz gości.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Najbardziej zależy nam na wysokiej jakości usług, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jakość przede wszystkim. Dysponujemy chłodnią na kwiaty, tak aby materiał roślinny dedykowany na Wasz ślub i wesele był jak najdłużej świeży i piękny. Ciężarówką chłodnią dowieziemy Wasze kwiaty w każde miejsce bez obawy, że dekoracje ulegną uszkodzeniu w transporcie. Pracownię prowadzą doświadczeni, dyplomowani floryści.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasze realizacje są najpiękniejsze, profesjonalnie wykonane, z ciekawych kwiatów i gatunków roślin.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Pracownią prowadzą osoby pasjonujące się florystyką, są miłośnikami przyrody i natury.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Właścicielką pracowni jest Anna Smolińska-Wieczorkiewicz, mistrzyni florystyki, prowadzącą warsztaty i pokazy florystyczne. Absolwentka SGGW w zakresie Florystyka-Sztuka układania kwiatów, oraz Akademii Florystycznej EM Marioli Miklaszewskiej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracownia florystyczna istnieje istnieje na rynku od 15 lat.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, nasze śluby zawsze są spersonalizowane.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Możemy wszystko zmieniać zanim kwiaty zostaną zakontraktowane. Po kontraktacji towaru roślinnego zmiana kolorów, stylu i ilości dekoracji jest niemożliwa.

Opinie (4)

Pracownia Florystyczna Passja-Flora id:13811
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Lublin
Data dodania: 08-07-2019

Wiązanki ślubne przygotowane przez Panią Anię są imponujące. Nie tylko wykonuje, ale doradza , sama wybiera kwiaty a efekt Jej pracy jest bajkowy.Myślę, że Flora-Pasja jest najlepsza w całym województwie lubelskim. Dziękujemy. Emilia i Andrzej

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2019
Lublin
Data dodania: 14-05-2019

Zalety Pani Ani ciężko będzie wyrazić w krótkim opisie.Po pierwsze Pani Ania to połączenie talentu z prawdziwą pasją do florystyki. Już przy pierwszym spotkaniu jasne jest, że to energiczna osoba, która kocha to co robi. Do tego jest bardzo profesjonalna w kontakcie z klientem. Cierpliwie słucha wszystkich szalonych pomysłów, nie krytykuje, tylko subtelnie odradza, że coś jest nieekonomiczne, nie będzie pasowało, że za dużo czegoś. Nie wciska niczego na siłę, nie narzuca swojego zdania. Dostosowuje realizacje do budżetu. Efekt pracy Pani Ani w moim przypadku przerósł moje wszystkie najlepsze wyobrażenia. Bukiet ślubny, dekoracja sali były obłędne. Najwięcej komplementów odnośnie ślubu i wesela usłyszałam właśnie pod adresem dekoracji. Było przepięknie. Lepiej niż chciałam. Muszę jeszcze wspomnieć, że Pani Ani na pewno nie można odmówić talentu, ale również ludzkiej życzliwości. Co do mnie to otrzymałam dużą pomoc, której się nawet nie spodziewałam, bo Pani Ania w moim interesie robiła dużo więcej niż wiążąca nas umowa. Abstrahując od kontaktu klient-wykonawca, jest to naprawdę bardzo dobra, ciepła osoba. Polecam gorąco!

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Lublin
Data dodania: 28-10-2018

Bardzo serdecznie polecamy Passję – Florę! :) Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości, kreatywności, profesjonalizmu oraz wspaniałego zaangażowania Pani Ani :) Już podczas pierwszego spotkania Pani Ania wiedziała jakie kwiaty będą do mnie pasowały. Przygotowała przepiękne bukiety, butonierki oraz alcoboxy, które zrobiły nie tylko na nas, ale również na naszych Gościach wspaniałe wrażenie! Przepiękne kompozycje kwiatowe na stołach, cudowne świeczniki – wszystko to sprawiło, że czuliśmy się wspaniale, cudownie i wyjątkowo… :) Nasi Goście byli zachwyceni i dopytywali o Panią Florystkę! Pani Ania jest wspaniałą Profesjonalistką oraz osobą, która wykonuje swoją pracę z pasją, co od razu można zauważyć. Podczas pierwszego spotkania powiedziałam: „Pani Aniu jest Pani niesamowita”, a Pani Ania odpowiedziała: „Pani Mileno, ponieważ ja jestem pasja i flora” :) Już teraz wiem, skąd się wzięła nazwa firmy… :) Naprawdę warto zaufać Pani Ani!

Pięknie dziękujemy i serdecznie polecamy Milena i Dariusz

Anna
29-10-2018

Pani Mileno, Panie Darku. Ogromnie dziękuję z miłe słowa i super współpracę. Cieszę się, że moje aranżacje kwiatowe tak bardzo się Państwu spodobały. Życzę pięknego wspólnego życia orz polecam się na inne kwiatowe okazje ;-)

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2016
Leśce
Data dodania: 09-05-2017

Z usług Pani Ani korzystaliśmy kompleksowo na nasz ślub i wesele, które odbyło się w Leścach we wrześniu 2016 r. Zamawialiśmy zarówno wystrój kościoła, jak również stołów, a także bukiety i stroik do włosów.
Kwiaty były cudne a kompozycje pasowały idealnie do miejsca gdzie organizowaliśmy wesele - namiot w parku w Dworze Leśce. Wypełniły go kwiaty. Kompozycje były pełne hortensji, ostróżki oraz paproci, które potęgowały klimat leśny.
Pani Anna to profesjonalistka w 100%. Przed weselem podczas spotkania ustaliłyśmy wspólnie, w jakim kierunku idziemy - kolorystykę, klimat, kwiaty na jakich będziemy bazować a także budżet. Gdy zobaczyłam swój bukiet byłam zachwycona - niepowtarzalny, naturalny, pełen dzikiej zieleni i kwiatów. Także stroik do włosów na bazie kwiatów pojawiających się w bukietach to świetną decyzją - bardzo ożywił suknię i przetrzymał całą noc.
Polecam wszystkim parom młodym, aby zainwestowali w kwiaty zamiast fotobudki, czekoladowe fontanny i inne tego typu atrakcje. To kwiaty tworzą klimat wesela, dodają ogromny urok sali i z pewnością uszczęśliwią każdą Pannę Młodą w tym wyjątkowym dniu.
Pani Ani daję 11 na 10 ! To nie tylko totalna profesjonalistka ale przede wszystkim osoba kochająca to co robi co widać w jej bukietach i kompozycjach.

liczba odwiedzin: 6915

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie