Profesjonalne usługi wideofilmowania

2000 zł
Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 4 kamery

O nas

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem osobą zupełnie inną, niż pozostali filmowcy, zajmujący się rejestracją kamerową wszelkich uroczystości rodzinnych : ślubów, I Komunii Św i wszelkiego rodzaju eventów prywatnych, czy firmowych.

Nie ma dla mnie żadnych tajemnic jakakolwiek tematyka filmów, ponieważ w ciągu 31 lat doświadczeń miałem sposobność wykonywania oprócz ślubów , wesel, czy komunii różne filmy reklamowe, relacje pełnometrażowe z koncertów, pracę w programach muzycznych na żywo w prywatnej tv, filmy reklamowe, a nawet kulinarne (zrealizowane w Chicago, Illinois USA).

Sprzęt, którym się posługuję, to od kamer Pro Full HD do 4K. Dron o zapisie 4K, gimbal i inne jazdy kamerowe również posiadam i stosuję je z powodzeniem. Mam Świadectwo Kwalifikacji Urzędu Lotnictwa Cywilnego, co czyni moje loty legalnymi. Posiadam dokument uprawniający do filmowania w kościołach. Obróbka materiału filmowego realizowana jest profesjonalnymi programami edycyjnymi.


Oprócz pracy filmowej jestem zawodowym muzykiem, grającym na kontrabasie, gitarze basowej i na syntezatorze. Współpracuję z dobrą wokalistką w zakresie oprawy muzycznej ślubów. Posiadam własny sprzęt muzyczny wraz z nagłośnieniem , będąc tym samym niezależnym od warunków zastanych w danym kościele. Mam także do dyspozycji wysokiej klasy zespół muzyczny, mogący w sposób profesjonalny umilić tak ważne dla Państwa chwile. Gorąco polecam siebie i moich współpracowników, m.in. fotografa.

Z najlepszymi życzeniami
Józef Matuszewski

Dodaj pierwszą opinię
Imię i nazwisko: Józef Matuszewski
Adres: Poznań, 61-502, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1023

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy