Profesjonalny Akordeonista id:12453

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Profesjonalny Akordeonista

Patryk Ostatnio widziany 06-05-2018
514-626...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (12)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 25-05-2014
Liczba odwiedzin: 3850

Oferta

MUZYCZNE SHOW NA TWOJEJ IMPREZIE.

Patryk Sztabiński podczas solowego tournée po USA zadebiutował w jednej z najsłynniejszych sal koncertowych świata - CARNEGIE HALL w Nowym Jorku. Współpracuje z gwiazdami polskiej sceny muzycznej m.in. z Justyną Steczkowską.

Laureat ponad 40 nagród muzycznych w tym Międzynarodowego Konkursu Multiinstrumentalnego „WORLD MUSIC COMPETITION” na Sycylii oraz I nagroda na XXXIII Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Castelfidardo we Włoszech.
Wielokrotny stypendysta m.in.: Trzykrotny stypendysta m.st. Warszawy im. Jana Pawła II (2013, 2014, 2015). Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska” (2015).

⇒ pełna biografia na stronie internetowej (link po prawej stronie - pokaż pozostałe dane)

⇒ W PROGRAMIE m.in. muzyka klasyczna, rozrywkowa, francuska, argentyńska, popularne tanga, piosenki warszawskie, piosenki biesiadne.

⇒ Co mnie wyróżnia:

• wieloletnie doświadczenie sceniczne - występy m.in. w Carnegie Hall (USA), Orchard Hall (Japonia), Operze Narodowej, Filharmonii Narodowej. Koncerty w wielu krajach Europy, Azji oraz w Ameryce Płn.
• brzmienie instrumentu - najwyższej klasy akordeon koncertowy firmy Bugarii Armando Selecta
• wiedza i umiejętności - 18 lat zawodowej gry na akordeonie - tytuł magistra sztuki (ocena celująca) - specjalność: gra na akordeonie (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie)
• nagłośnienie - mikrofony instrumentalne uważane za najlepsze na świecie (mikrofony DPA 4099) wraz z systemami bezprzewodowymi Shure BLX4R
• profesjonalizm i wysoka kultura osobista

Zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Zapraszam serdecznie!
Patryk Sztabiński

Cennik

Oferta nr 1
Ceny koncertów oraz innych form występów uzgadniane są indywidualnie zgodnie z potrzebami zamawiającego.
Proszę dzwonić lub pisać z pytaniami, czego Państwo oczekują.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Profesjonalny Akordeonista id:12453
Ilość głosów: 12
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Monika&Pawe;ł
Monika&Pawe;ł
(5)
Dodano: 25-01-2018
Data imprezy: 12-08-2017
Miejscowość: Warszawa
Niesamowicie profesjonalny i efektowny występ, który porwał gości weselnych. Współpraca z Panem Patrykiem od samego początku była przyjemnością. Pan Patryk, mimo tego, że grał 12.08 również na innym weselu poza Warszawą, bez problemu nawiązał z nami współpracę, a wiązało się to z późnym rozpoczęciem biesiady.
Zdecydowanie polecamy !
Katarzyna
Katarzyna
(5)
Dodano: 10-10-2017
Data imprezy: 30-09-2017
Miejscowość: Otwock Wielki
Patryk uświetnił nasz ślub i wesele swoim niesamowitym talentem. Sprawił, że ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Oprawa mszy w kościele wywołała wzruszenie nie tylko u nas ale u wielu gości. Koncert oraz piosenki biesiadne stały się najmocniejszym punktem naszego wesela niezapomnianym dla każdego. Wraz z mężem już szukamy okazji żeby zaprosić Patryka ponownie.
Jest on niekwestionowanym wirtuozem akordeonu ponadto wspaniałym ciepłym człowiekiem z wysoką kulturą osobistą.
Polecamy gorąco.!!
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 04-10-2017
Data imprezy: 12-08-2017
Miejscowość: Kikół
Patryk wystąpił na naszym weselu 12 sierpnia 2017 r. Zrobił na nas i na naszych Gościach fenomenalne wrażenie. Jest szalenie uzdolnioną ciepłą osobą, której chciałoby słuchać się stale. Bardzo doceniamy, że zgodził się na występ daleko od Warszawy (180 km) i specjalnie dla nas nauczył się grać kilka szant. Serdecznie polecam!
Patrycja
Patrycja
(5)
Dodano: 31-08-2017
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Estera
Piękny, wspaniały występ biesiadowania akordeonisty. Polecam.
Renata
Renata
(5)
Dodano: 27-10-2016
Data imprezy: 22-10-2016
Miejscowość: London
Polecam! Co za talent! Pan Patryk to czarodziej akordeonowy. Pięknie oprawił ślub, a i jeszcze udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych i zagrał "All you need is love" przy wyjściu z kościoła, spełniając przy tym nasze marzenia.
Grał również przy składaniu życzeń i jako prezent muzyczny dla rodzicow (zaczował gośćmi swoim koncertem). Zagrał też przy stołach podając nam dawkę prawdziwej polskiej biesiady (były nawet śpiewniki dla gości!), ale zachował przy tym wysoką kulturę osobistą. Cudnie po prostu cudnie.

Dziękujemy Patryku za piękna oprawę ślubu i przyjęcia!! Dzięki Tobie nasze wesele było jedyne w swoim rodzaju! Bardzo się cieszę, że Cię znalazłam!
Grażyna
Grażyna
(5)
Dodano: 19-09-2016
Data imprezy: 17-09-2016
Miejscowość: Warszawa
To była prawdziwa przyjemność gościć Pana Patryka na naszym przyjęciu weselnym. W naszych sercach pozostanie na zawsze ten wyjatkowy występ i pierwszy taniec. To artysta dużego formatu, profesjonalista w każdym calu o równie wysokiej kulturze osobistej. Dziękujemy za piekną muzykę płynąca z głębi serca. Również dzieki Panu zapamiętamy dzień nadzego ślubu na zawsze. Polecamy z całego serca.
Adam
Adam
(5)
Dodano: 29-08-2016
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Warszawa
Pełen profesjonalizm i elastyczność względem klienta. Współpraca z takimi ludźmi jest przyjemnością. Polecam każdemu kto chciałby posłuchać prawdziwego artysty.
Malgosia Falkowska
Malgosia Falkowska
(5)
Dodano: 22-08-2016
Data imprezy: 20-08-2016
Serdecznie polecam! Przepiekna gra podczas wyjscia Panny Mlodej z domu :) Ogromny talent i przede wszystkim bardzo sympatyczna osoba :)
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.