Zobacz zdjęcia (5)
Profesjonalny makijaż ślubny, stylizacja paznokci, Kraków - zdjęcie 1
Profesjonalny makijaż ślubny, stylizacja paznokci, Kraków - zdjęcie 2 Profesjonalny makijaż ślubny, stylizacja paznokci, Kraków - zdjęcie 3 Profesjonalny makijaż ślubny, stylizacja paznokci, Kraków - zdjęcie 4 Profesjonalny makijaż ślubny, stylizacja paznokci, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Profesjonalny makijaż ślubny, stylizacja paznokci id:6168

Kraków, małopolskie

O nas

Zakres usług:

  • manicure
  • pedicure
  • makijaż

Pozostałe

  • woskowanie
  • henna
  • maseczki
  • oczyszczanie
  • peeling

Piękno tkwi w każdej z nas.

Makijaż jest sztuką. Polega ona na wymalowaniu na twarzy niejako obrazu, który będzie odzwierciedleniem naszej duszy. Wbrew pozorom nie jest to proste. Nadanie spojrzeniu odpowiedniego wyrazu, poprzez wybór właściwego cienia do powiek wymaga wizyty u profesjonalisty, który pomoże w doborze odcieni do koloru tęczówki.

Zapraszamy do Villa Dermatica, gdzie nasz specjalista z dziedziny makijażu dobierze dla Ciebie odpowiednie kosmetyki, paletę kolorów oraz wykona profesjonalny makijaż codzienny, wieczorowy, a także ślubny czy tez na inną wyjątkową okazję.

Villa Dermatica to nowoczesne centrum urody specjalizujące się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej i dermatologii leczniczej.

Współczesna medycyna pozwala na wykonywanie zabiegów coraz to doskonalszych, niewątpliwie niwelujących skutki procesu starzenia z zastowaniem botox-u i kwasu hialuronowego. W trosce o satysfakcję i dobro klienta Villa Dermatica zapewnia pełną opiekę i komfort oraz indywidualną i wyjątkową obsługę a każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską i wykonywany z niezwykłą starannością przez lekarzy medycyny estetycznej i dermatologii.

Kosmetyka profesjonalna i dermatologia to również gama zabiegów poprawiających estetykę twarzy i ciała z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków oraz nowoczesnych urządzień wraz z wykorzystaniem technologii światła lasera,endermologii+RF, ultradźwięków oraz elektrostymulacji.

liczba odwiedzin: 4172

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie