Zobacz zdjęcia (5)
Profesjonalny, trwały makijaż - Marta Chojecka, Warszawa - zdjęcie 1
Profesjonalny, trwały makijaż - Marta Chojecka, Warszawa - zdjęcie 2 Profesjonalny, trwały makijaż - Marta Chojecka, Warszawa - zdjęcie 3 Profesjonalny, trwały makijaż - Marta Chojecka, Warszawa - zdjęcie 4 Profesjonalny, trwały makijaż - Marta Chojecka, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Profesjonalny, trwały makijaż - Marta Chojecka id:20843

Warszawa, mazowieckie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Jestem dyplomowana charakteryzatorką i od dwóch lat aktywnie zajmuję się profesjonalnym makijażem.

Moim celem jest podkreślenie urody i wydobycie naturalnego blasku z każdej kobiety. Moją życiową pasją jest oprawianie uśmiechów.

Posługuję się najwyższej jakości, miękkimi pędzlami oraz sprawdzonymi i trwałymi kosmetykami dobranymi indywidualnie do każdej osoby. W mojej pracy bardzo dbam o higienę czystość i profesjonalizm.

Z każda osobą podpisuję umowę o dzieło lub mogę przygotować fakturę Vat. Rozliczam podatki, prowadzę legalny biznes!

Opinie (2)

Profesjonalny, trwały makijaż - Marta Chojecka id:20843
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pruszków
Data dodania: 15-10-2020

Makijaż profesjonalny miałam robiony kilkukrotnie, nigdy jednak nikomu nie udało się sprawić, że byłby on widoczny i chociaż ładny. Nie byłam wymagająca, wiem że główną tego przyczyną jest budowa mojej twarzy, głębok osadzone oczy.
Jednak Marta dokonała niemożliwego! W dniu swojego ślubu nie martwiłam się ani przez chwilę tym jak wyglądam, czy coś trzeba poprawić, czy coś nie tak. Dzięki Marcie mogłam cieszyć się tym ważnym dniem bez zbędnych przeszkód. Marta w swoją pracę wkłada swoje serce, to widać i czuć. To jak prowadzi rozmowę, jak uspokaja i jak rozśmiesza sprawia, że każdy czuje się przy niej dobrze - doskonałe podejście do ludzi i pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca!
PS mąż dodaje od siebie, (mimo jego wczwsniejszych oporów przed makijażem), że efekt był dla niego spektakularny - w pełni naturalny, a jednocześnie nie błyszczał się i jego zacięcie się przy goleniu nie było zauważone przez nikogo :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 07-11-2019

Pełen profesjonalizm, jestem przeszczęśliwa, że trafiłam na Martę jako wizażystkę na mój ślub. Uśmiechnięta, pozytywna osoba, z doskonałym podejściem do klienta. Byłam bardzo zadowolona zarówno po makijażu próbnym jak i końcowym. Nie wiem jak Marta to zrobiła, ale makijaż ślubny trzymał się jeszcze na drugi dzień (i w poweselną niedziele dostawałam komplementy, że wcale nie wyglądam na zmęczoną ;) ). Zachwycone swoimi makijażami były też pozostałe osoby w moim otoczeniu. Jestem pewna, że jeszcze wrócę do Marty przy okazji innych okazji. Serdecznie polecam!

liczba odwiedzin: 3335

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie