Zobacz zdjęcia (1)
Promocja FOTOBUDKA za darmo, Brzeg - zdjęcie 1
1 / 1

Promocja FOTOBUDKA za darmo id:25739

Brzeg, opolskie

O nas

Postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty nowość. Fotobudka, to niekwestionowany lider, podczas zabaw weselnych i innych uroczystości w większym gronie. Zasada jest prosta: Ty bawisz się wyśmienicie w przebieranki, dziubki i głupie miny z przyjaciółmi, fotobudka to rejestruje i drukuje zdjęcia dla wszystkich uczestników zabawy. Prawda, że to proste?. Największą zaletą fotobudki, jest natychmiastowa pamiątka z imprezy w postaci spersonalizowanego zdjęcia.

Wraz z fotobudką, otrzymujesz pokaźną kolekcje gadźetów i stylizacji. Żeby tego nie było mało, fotobudka oferuje zdjęcia na dowolnym tle. Zapewne nie raz widzieliście prezenterki pogody na zielonym, lub niebieskim tle? Poczuj się jak gwiazda i wybierz odpowiednie tło.

UWAGA!! promocja do końca roku 2017 !!. Do każdego pakietu weselnego, oferujemy fotobudkę na twoje wesele za darmo. Oddajemy w promocji fotobudkę na godzinę, bez limitu wydrukowanych zdjęć!

Promocja FOTOBUDKA NA GODZINĘ, oferowana jest na terenie miast: Brzeg, Oława, Opole, Wrocław, Namysłów. Dojazd w promieniu do 10 km od tych lokalizacji, gratis!

liczba odwiedzin: 796

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie