Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (4)
Van Wino Musujące Van Piwo z Kega Przepiękny Wynajem, Bolesławiec - zdjęcie 1
Van Wino Musujące Van Piwo z Kega Przepiękny Wynajem, Bolesławiec - zdjęcie 2 Van Wino Musujące Van Piwo z Kega Przepiękny Wynajem, Bolesławiec - zdjęcie 3 Van Wino Musujące Van Piwo z Kega Przepiękny Wynajem, Bolesławiec - zdjęcie 4
1 / 4

Van Wino Musujące Van Piwo z Kega Przepiękny Wynajem id:51349

Bolesławiec, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Polecamy nasz bar mobilny Van. To legendarny włoski trójkołowiec Piaggio Ape rocznik 80 Odrestaurowany z najwyższą starannością, przy zachowaniu oryginalnych części i przekształcony w unikalny koncept – mobilnego baru z winem. Nieduży pod względem wielkości, ale ogromny ze względu na możliwości! Na pokładzie znajduje się lodówka na chłodzone beczki wino musujące również jeśli chcecie może być piwo oraz Wino dzięki czemu może serwować 3 różne napoje jednocześnie. Tylna strefa baru mobilnego to dodatkowa powierzchnia, która może posłużyć jako miejsce do przygotowania drinków lub strefa dekoracji.

Pojazd również może być w środku lokalu
Wynajem jest z naszą obsługą .O Cennik i ofertę zapraszam na Priv
Działamy na terenie całej Polski
Trójkołowiec przyciąga uwagę
Wyobraź sobie ciepły letni wieczór, twój ogródek restauracyjny i tłum ludzi, oczekujących na swój posiłek lub rozmawiających przy lampce wina z przyjaciółmi. W taką scenerię doskonale wpisuje się mobilny bar, serwujący na zewnątrz lokalu drinki. Twoi Klienci chętniej mogą udać się do takiego pojazdu po drinka. Ponadto odrestaurowane trójkołowce wyglądają bardzo stylowo, dlatego staną się bardzo efektownym elementem wystroju terenu przy restauracji i mogą zachęcić przechodniów do sprawdzenia co też kryje w sobie taki mały pojazd.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bolesławiec, , 59-700, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 352

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie