Zobacz zdjęcia (5)
Pudło z balonami helowymi / Atrakcje / MAMUTEK, Bielsko Biała - zdjęcie 1
Pudło z balonami helowymi / Atrakcje / MAMUTEK, Bielsko Biała - zdjęcie 2 Pudło z balonami helowymi / Atrakcje / MAMUTEK, Bielsko Biała - zdjęcie 3 Pudło z balonami helowymi / Atrakcje / MAMUTEK, Bielsko Biała - zdjęcie 4 Pudło z balonami helowymi / Atrakcje / MAMUTEK, Bielsko Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Pudło z balonami helowymi / Atrakcje / MAMUTEK id:34872

Bielsko Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Rodzaj:

  • pudło z balonami

Stworzymy dla Państwa balonowe kompozycje lub przygotujemy pudło z balonami helowymi do wypuszczania np. podczas ślubów czy przyjęć urodzinowych.

Mogą Państwo wybrać balony kolorowe lub jednokolorowe, okrągłe bądź w kształcie serca, choć najczęściej wypuszczaliśmy w niebo balony z dwóch kolorach, gdzie jednym z kolorów był kolor biały. Dzięki temu tworzy się najładniejsze wizualne „przedstawienie”. Pracujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych włoskich markach balonów. Nasze pudło nie jest zrobione z kartonu.

Oferujemy również możliwość dokupienie dwóch czerwonych lub białych balonów foliowych w kształcie serca, które podczas wypuszczania z pudła są przywiązane wstążką, dzięki czemu po atrakcji Młoda Para może zabrać je ze sobą na salę weselną.

Z pudła wypuszczamy:
- 100 balonów – cena 350zł
- 150 balonów – cena 520zł

- 100 balonów serca - 380zł
- 150 balonów serca - 550zł

Dodatki:
2szt. foliowych serc – cena 30zł

Działamy na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego.

W ofercie posiadamy także wynajem Fotobudki, Fotolustra oraz prowadzimy animacje dla dzieci. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie Akademii MAMUTEKl

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bielsko Biała, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1338