Zobacz zdjęcia (5)
Ręcznie robione zaproszenia i papeteria ślubna!, Osięciny - zdjęcie 1
Ręcznie robione zaproszenia i papeteria ślubna!, Osięciny - zdjęcie 2 Ręcznie robione zaproszenia i papeteria ślubna!, Osięciny - zdjęcie 3 Ręcznie robione zaproszenia i papeteria ślubna!, Osięciny - zdjęcie 4 Ręcznie robione zaproszenia i papeteria ślubna!, Osięciny - zdjęcie 5
1 / 5

Ręcznie robione zaproszenia i papeteria ślubna! id:39783

Osięciny, kujawsko-pomorskie

O nas

Zajmujemy się ręcznym wyrobem zaproszeń ślubnych i innej papeterii weselnej. Tworzymy indywidualne projekty dla każdej Pary Młodej, nasze projekty można dowolnie modyfikować i zmieniać. Nie stosujemy szablonów, ogranicza nas jedynie wyobraźnia i format papieru ;)
Możemy zaoferować praktycznie wszystkie elementy papeterii ślubnej - od wspomnianych zaproszeń, poprzez winietki, karty i standy menu, rozpiski stołów i gości, etykietki na alkohol, spersonalizowane księgi gości, podziękowania i specjalne zaproszenia/prośby dla rodziców i świadków.
W ofercie mamy również ręcznie wytwarzane karty i upominki okolicznościowe, każda karta jest inna i wyjątkowa - nie robimy masowej produkcji.
Ponadto proponujemy również ręcznie zdobione skrzynie na koperty, kufry wspomnień, pudełka na obrączki, niezbędniki weselne itp.
Zapraszamy do kontaktu

liczba odwiedzin: 1627

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie