Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Kresowianka, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Restauracja Kresowianka, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Restauracja Kresowianka, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Restauracja Kresowianka, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Restauracja Kresowianka, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Kresowianka id:26692

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Restauracja Kresowianka to podróż w Mickiewiczowskie Kresy Wschodnie, bowiem Sieć Restauracji Kresowianka to „ambasada" litewskiej sztuki kulinarnej. Wszystkie dania przygotowywane są tutaj według tradycyjnych receptur litewskich. Restauracja posiada wyśmienitą kuchnię w nietuzinkowej scenerii minionych wieków. Antyczne meble, suto zastawione stoły, zdobione koronkami i kwiatami, ciężkie aksamitne zasłony, stare fotografie i obrazy sprawiają, że Goście Kresowianki zetkną się tu z litewską oraz polską tradycją w najlepszym jej wydaniu.

Wszystkie pomieszczenia Restauracji Kresowianka są klimatyzowane i posiadają możliwość regulacji temperatur w poszczególnych pomieszczeniach indywidualnie, a każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie. Istnieje także możliwość wyciszania muzyki w każdej sali osobno, nie istnieje możliwość odtwarzania innego rodzaju muzyki w każdym pomieszczeniu. Młoda Para decydując się na organizację przyjęcia weselnego w Restauracji Kresowianka otrzyma bezpłatny nocleg w uroczym Apartamencie.

Restauracja w tym szczególnym dniu zapewnia tradycyjne powitanie chlebem i solą, dekorację kwiatową stołów, obsługę kelnerską, dania serwowane, dania w formie bufetu, pakiet napojów ciepłych bez limitu, apartament dla Młodej Pary oraz specjalną cenę na pokoje dla gości weselnych. Sieć Restauracji Kresowianka oddaje do Państwa dyspozycji salę weselną w Bydgoszczy mieszczącą 70 osób, salę weselną w Inowrocławiu na 100 osób, w Gnieźnie na 120 osób oraz salę weselną w Koninie na 150 osób.

 

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bydgoszcz, , 85-085, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 2942

Popularne miasta w okolicy