Restauracja Młyńsko-Apartamenty pod Śnieżnikiem-wolne terminy 2019! id:40230

199 zł / osoba
Kłodzko, dolnośląskie
(2)
Dodaj opinię
665-737...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Typ obiektu

 • hotel
 • ośrodek wypoczynkowy
 • restauracja

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • minimalna liczba osób: 40
 • maksymalna liczba osób: 120
 • liczba miejsc noclegowych: 136
 • liczba sal: 1

Atrakcje

 • Barman
 • Wiejski stół
Restauracja Młyńsko

Serdecznie zapraszamy do nowo powstałej Restauracji Młyńsko, która znajduję się przy kompleksie hotelowo - apartamentowym Apartamenty pod Śnieżnikiem w miejscowości Bolesławów k. Stronia Śląskiego. Nasza restauracja na codzień serwuje dania kuchni polskiej.

Jej oryginalna bryła architektoniczna oraz przeszklony taras, doskonale wkomponowują się w otoczenie, nadając miejscu kameralny klimat, sprzyjający wypoczynkowi i spotkaniom w atmosferze relaksu i odprężenia.

W naszej ofercie znajduje się organizacja wesel wraz z noclegami. Restauracja jest w stanie pomieścić do 120 osób, a na naszych gości czeka 136 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.

Jeżeli pragniesz zorganizować wesele w górach na wysokim poziomie zachowujuc niepowtarzalność, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.
Posiadamy wolne terminy w 2019 !!!

Zapraszamy do kontaktu!
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Sale weselne Kłodzko

Oferta

Menu weselne
199 / osoba

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Restauracja Młyńsko-Apartamenty pod Śnieżnikiem-wolne terminy 2019! id:40230
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
N
Nikola
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-02-2019
Wrocław
Data dodania: 11-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
Naprawdę fantastyczne miejsce. Miałam przyjemność uczestniczyć w imprezie zorganizowanej, obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna, jedzenie smaczne, widoki piękne. Zdecydowanie polecam!
A
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-02-2019
Wrocław
Data dodania: 20-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
Miałam przyjemność zorganizować dużą imprezę rodzinną w restauracji "Młyńsko" w Bolesławowie. Z powodu poważnej awarii we wcześniej zarezerwowanym hotelu, tydzień przed terminem uroczystości zostaliśmy "na lodzie". W panice szukaliśmy obiektu, który w kilka dni mógłby przygotować imprezę na 80 osób. Szczęśliwie polecono mi nowo otwarty obiekt w kompleksie "Apartamentów pod Śnieżnikiem" . Jestem pod ogromnym wrażeniem jak poradzili sobie z tym wyzwaniem. W tym miejscu nie ma rzeczy niemożliwych :) Zaangażowanie i profesjonalizm managerów i całego personelu na najwyższym poziomie. Doskonała kuchnia zachwyciła najbardziej wybredne podniebienia naszych gości. Jestem oczarowana tym miejscem i polecam gorąco!
Justyna Szulc

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Justyna Szulc
Adres:Kłodzkoul. Bolesławów 11L
57-550woj. dolnośląskie
Zobacz na mapie
Kontakt w godzinach:
Pn:12:00 - 22:00
Wt:12:00 - 22:00
Śr:12:00 - 22:00
Cz:12:00 - 22:00
Pt:12:00 - 22:00
Sb:12:00 - 22:00
Nd:12:00 - 22:00
665-737...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 29-01-2019, liczba odwiedzin: 330
Telefon
665-737...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie