Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Pod Irysami, Skawina - zdjęcie 1
Restauracja Pod Irysami, Skawina - zdjęcie 2 Restauracja Pod Irysami, Skawina - zdjęcie 3 Restauracja Pod Irysami, Skawina - zdjęcie 4 Restauracja Pod Irysami, Skawina - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Pod Irysami id:29027

Skawina, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Restauracja pod Irysami, zlokalizowana w Skawinie, to odpowiednie miejsce dla wszystkich par młodych, które marzą o przyjęciu w rodzinnej i swobodnej atmosferze. Organizacja wesel, które spełniają oczekiwania państwa młodych, jest dla nas od wielu lat chlebem powszednim. Nasza przestronna, jasna, klimatyzowana sala weselna ugości do 90 osób. Dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić państwu młodym organizację przyjęcia, już w dniu rezerwacji terminu proponując jak najlepsze dla nich rozwiązania. Cała nasza załoga, w tym obsługa kelnerska, dba w dniu uroczystości o to, by nowożeńcy mogli uniknąć niepotrzebnego stresu.

Szeroki wachlarz menu i apetyczne potrawy w przystępnych cenach to z pewnością duży atut Restauracji pod Irysami. Wszystkie dania od podstaw przygotowywane są w naszej kuchni, w oparciu o naturalne i wysokiej jakości składniki. W ramach oferty dekorujemy stoły w podstawowej kolorystyce. Na prośbę klientów proponujemy także specjalne menu wegańskie lub wegetariańskie. Ponadto współpracujemy z firmami, które mogą dostarczyć tort weselny, dodatkowe dekoracje, kwiaty oraz obsługę audiowizualną wesela.

Pod Irysami to nie tylko restauracja na wesele - mogą państwo zorganizować u nas również inne uroczystości rodzinne: chrzciny, komunie, rocznice, stypy, imieniny, urodziny itp.

liczba odwiedzin: 2170

Popularne miasta w okolicy