Zobacz zdjęcia (1)
Ruslan Burmistrov. Filmowe reportaże ślubne., Warszawa - zdjęcie 1
1 / 1

Ruslan Burmistrov. Filmowe reportaże ślubne. id:26833

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

SŁÓW KILKA O FILMIE ŚLUBNYM I O NASZEJ PRACY.
Cześć!
Mamy na imię Olena i Ruslan. Już od ponad 12. lat łączy nas nie tylko pasja w tworzeniu filmów, ale i życie prywatne. Jesteśmy parą filmowców, którzy na własnym przykładzie pokazują, co to znaczy kochać i być kochanym. Z doświadczenia wiemy, jak ważne dla wszystkich zakochanych jest uchwycenie tych wyjątkowych chwil. Chcemy opowiedzieć obrazem także i o Was oraz Waszej unikatowej, niepowtarzalnej miłości. Potrafimy uchwycić te najlepsze, nawet ulotne momenty. Szukamy ich w oczach, dotyku, uśmiechu. Pokazujemy tylko to, co warto pokazać.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że proste rozwiązania są najczęściej najlepsze. W ten ważny dla Was dzień zależy nam na tym, byście byli sobą, czuli się swobodnie i naturalnie. Wydaje się to nieprawdopodobne? Zapewniamy jednak, że jest to możliwe. Istotne jest dla nas, byście po wielu latach, podczas oglądania filmu z tego ważnego dnia, z zachwytem przypomnieli sobie szczęśliwe chwile z początku Waszej wspólnej drogi. W dniu ślubu będziemy towarzyszyć Wam od początku przygotowań, aż do oczepin. Podczas całej uroczystości macie zapewnioną profesjonalną pracę dwojga filmowców.
Aby jak najlepiej uchwycić ten czas, korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, wzbogaconego o różnego rodzaju urządzenia do stabilizacji obrazu. Całość poddawana jest zaawansowanej obróbce koloru, by efekt zadowolił nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Za pomocą zaś odpowiednich rejestratorów nagrywamy oryginalny dźwięk na najwyższym poziomie. Uwzględniając zaś styl, klimat i indywidualny charakter Młodej Pary, dokładamy wszelkich starań, aby każdy detal był dopracowany zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Wspólnie z Wami wybierzemy podkład muzyczny zarówno do filmu ślubnego jak i teledysku. Wasz wymarzony obraz otrzymacie już w ciągu czterech najbliższych miesięcy po uroczystości.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5223125362
Adres: Warszawa, , 02-497, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1287

Popularne miasta w okolicy