Zobacz zdjęcia (5)
Salon Mody Ślubnej KATIA, Spytkowice - zdjęcie 1
Salon Mody Ślubnej KATIA, Spytkowice - zdjęcie 2 Salon Mody Ślubnej KATIA, Spytkowice - zdjęcie 3 Salon Mody Ślubnej KATIA, Spytkowice - zdjęcie 4 Salon Mody Ślubnej KATIA, Spytkowice - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Mody Ślubnej KATIA id:32459

Spytkowice, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Nasze suknie ślubne oczarują wszystkich, zatem wkrocz z nami do krainy bieli i zmysłowych materiałów. Delikatne koronki, niepowtarzalny czar muślinu oraz kunsztowne hafty – to wszystko odnaleźć można w naszym salonie. Naszym celem jest tworzenie niezwykłych stylizacji ślubnych, w których Panna Młoda poczuje się najpiękniejszą kobietą na świecie i z radością uda się do ołtarza, odprowadzana zachwyconymi spojrzeniami bliskich.

Moda ślubna to jednak nie tylko suknie dla Panien Młodych, lecz również dodatki ślubne czy sukienki dla druhen i gości. Wszystko to znaleźć można w jednym miejscu – jest nim Salon Ślubny KATIA w Spytkowicach. Stawiamy sobie za cel zapewnienie najlepszego, spokojnego wyboru, zgodnego z indywidualnymi potrzebami. Można więc u nas bez pośpiechu, razem z bliską osobą, odpowiednio przygotować się do tego wyjątkowego wydarzenia.

liczba odwiedzin: 2966

Popularne miasta w okolicy