Salon Ślubny Eurostyl

od 1500 do 8000 zł
Nowy Sącz, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

W sprzedaży:

  • marka: GALA, PRONOVIAS, DOMINISS, SINCERITY. AFRODYTA, SPOSA, LITE BY DOMINISS, MELORY
  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę

O nas

W naszej ofercie znajdują się kolekcje renomowanych firm tj. Sincerity , Lilian West , Gala, Afrodyta, Annais, Sposa, Lite by Dominiss.

Od 1990 roku tradycją naszych salonów jest wybór niepowtarzalnych sukien ślubnych z kolekcji najlepszych polskich i zagranicznych firm. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów podążamy za najnowszymi trendami w modzie ślubnej , nie zapominając jednak o klasycznych kanonach. Różnorodność stylów ,szlachetność tkanin oraz perfekcyjnie wykonane kreacje usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające Panny Młode.

W naszych salonach istnieje możliwość kupna sukien ślubnych uznanych i renomowanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybrane modele ekspozycyjne obniżamy nawet do 50%. Na naszej stronie prezentujemy tylko część outletowej kolekcji.

Mając na uwadze komfort naszych klientek zachęcamy do wcześniejszego umówienia wizyty w naszych salonach.

Zapraszamy do kontaktu.

Salon Ślubny Eurostyl
Średnia ocen: 1,80 / 5 z 1 opinii
1,80
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
M
Magda
1.80
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Nowy Sącz
Data dodania: 15-11-2020

NIE POLECAM! Zwiedli mnie w najważniejszym dniu życia.
Miała być wymarzona suknia a dostałam zmartwienie. Całe wesele myślałam o za dużym i niechlujnie skrojonym dekolcie…
Już na pierwszej przymiarce dekolt okazał się kolosalnie większy niż planowany a ja usłyszałam, że wygląda dobrze i raczej nie da się z tym wiele zrobić ALE spróbujemy. Kolejna przymiarka chyba po dwóch tygodniach, sukienka dopasowana ALE dekolt bez zmian. Pani twierdziła, że wszystko zmieniła zgodnie z ustaleniami a później zaczęła opowiadać, że akurat ratują dużo dziewczyn, które przychodzą na ostatnią chwilę lub poprawiają suknie (bo sierpień, pandemia, chwilowo można robić wesela). Tak naprawdę kompletnie zapomniała o zmianach i nawet nie potrafiła się do tego przyznać. Rozumiem zamieszanie, jednak akurat mój termin był bez zmian więc oczekiwałam profesjonalizmu a nie roboty na odpierdziel bo „wzięliśmy dużo zleceń”. Przy kolejnej poprawce dekolt został poprawiony ALE w tak niechlujny sposób, że sama zrobiłabym to lepiej. Zresztą zdjęcia pokazują jak „profesjonalna” krawcowa go zmniejszyła. Na szczęście dla salonu stres związany z pandemią i obawą czy planowane wesele w ogóle się odbędzie przezwyciężył zażenowanie jakością i nie miałam już sił na wykłócanie się.

Adres: Nowy Sącz, ul. Rynek 19, 33-300, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 4087

Wyjątkowe sale weselne w mieście Nowy Sącz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy