Zobacz zdjęcia (5)
Salon Sukien Ślubnych Mariola, Krotoszyn - zdjęcie 1
Salon Sukien Ślubnych Mariola, Krotoszyn - zdjęcie 2 Salon Sukien Ślubnych Mariola, Krotoszyn - zdjęcie 3 Salon Sukien Ślubnych Mariola, Krotoszyn - zdjęcie 4 Salon Sukien Ślubnych Mariola, Krotoszyn - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Sukien Ślubnych Mariola id:35394

Krotoszyn, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

 • rozmiarówka: dowolna
 • suknie ślubne w salonie: 100
 • buty

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie
 • wypożyczalnia

SALON ŚLUBNY MARIOLA powstał w 1997 roku. Nasz salon jest producentem sukien ślubnych jak również oferuje suknie ślubne renomowanych firm. Suknie są szyte z wysokiej jakości tkanin, starannie dobrane zdobienia dodają im elegancji i niepowtarzalnego blasku. W naszej pracowni dzięki profesjonalnej pomocy właścicielki każdy typ urody i osobowości przyszłej Panny Młodej zostanie podkreślony i wyeksponowany przez odpowiednio dobraną suknię ślubną.

SALON ŚLUBNY MARIOLA jest usytuowany w zaciszu domów jednorodzinnych z dala od zgiełku i hałasu. W przyjaznym otoczeniu, kierując się naszym doświadczeniem, dążymy do tego, by strój panny młodej podkreślał jej naturalne i osobliwe piękno, by czuła się wyjątkowo i szczęśliwie w dniu ślubu jako zapowiedź równie szczęśliwego, kolejnego etapu jej życia. Każda Panna Młoda ma niepowtarzalną urodę i osobowość, co szczególnie decyduje o wyborze sukni ślubnej.

CENY od 800 zł do 2600 zł
Zapraszamy

liczba odwiedzin: 2435

Popularne miasta w okolicy