Zobacz zdjęcia (5)
Salon sukien ślubnych i komis Jennifer Vaiano, Warszawa - zdjęcie 1
Salon sukien ślubnych i komis Jennifer Vaiano, Warszawa - zdjęcie 2 Salon sukien ślubnych i komis Jennifer Vaiano, Warszawa - zdjęcie 3 Salon sukien ślubnych i komis Jennifer Vaiano, Warszawa - zdjęcie 4 Salon sukien ślubnych i komis Jennifer Vaiano, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Salon sukien ślubnych i komis Jennifer Vaiano id:34970

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: 34-48
  • suknie ślubne w salonie: ok 300 szt

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Od 2006 roku dbamy, by Panny Młode zachwycały swym wyglądem wszystkich uczestników ceremonii ślubnej. Mamy za sobą tysiące przymiarek, tyle samo uśmiechów i chwil wzruszeń. Zaufaj profesjonalistom − suknie ślubne to nasza pasja.

Czym się wyróżniamy?

W naszej ofercie znajdują się kreacje, których koszt jest nawet dwukrotnie niższy od cen proponowanych przez konkurencyjne warszawskie salony. Ponadto nasze Klientki mają możliwość skorzystania z usług Komisu Ślubnego Alicja, a tym samym odzyskania części zainwestowanej kwoty. Jesteśmy jednym z niewielu salonów ślubnych w Warszawie z tak szerokim zakresem usług.

Wybór wymarzonej sukni ślubnej jest punktem kulminacyjnym przygotowań do tego wyjątkowego wydarzenia. U nas z pewnością znajdziesz kreację odpowiadającą Twoim potrzebom. Każdego dnia nasze doświadczone i cierpliwe stylistki ślubne udzielają profesjonalnego wsparcia w doborze odpowiedniego fasonu, uwzględniając figurę oraz indywidualne preferencje Klientek. Pomagają także w dopasowaniu niezbędnych dodatków. Z kolei sprawne i niezastąpione krawcowe dbają, by każda suknia ślubna była dopracowana w najmniejszym nawet szczególe.


W Salonie Jennifer Vaiano realizujemy oczekiwania i spełniamy marzenia. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientek.

liczba odwiedzin: 1996

Popularne miasta w okolicy