Zobacz zdjęcia (5)
SalwaKolorow - dekoracja wesel, dekoracja swiatlem, Gliwice - zdjęcie 1
SalwaKolorow - dekoracja wesel, dekoracja swiatlem, Gliwice - zdjęcie 2 SalwaKolorow - dekoracja wesel, dekoracja swiatlem, Gliwice - zdjęcie 3 SalwaKolorow - dekoracja wesel, dekoracja swiatlem, Gliwice - zdjęcie 4 SalwaKolorow - dekoracja wesel, dekoracja swiatlem, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

SalwaKolorow - dekoracja wesel, dekoracja swiatlem id:25751

Gliwice, śląskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Cieszymy się, że trafiłeś na profil Naszej firmy :)
Trafiłeś na stronę pracowni dekoratorsko-florystycznej, która zajmuje się wypożyczaniem wszelkiego rodzaju ozdób ślubnych i okolicznościowych. Po za oferowanymi przedmiotami, „dekorujemy światłem” wszelkiego rodzaju imprezy, począwszy od urodzin, kończąc na eventach firmowych, dostarczamy dekoracje kościołów, sal, samochodów i wszystkiego co można tylko wymyślić.
Jesteśmy młodym zespołem z wielkimi ambicjami, który dokłada wszelkich starań, aby każda, nawet najdrobniejsza usługa była wykonana z jak największa precyzją, gdyż najważniejszy jest dla Nas klient i jego zadowolenie. Współpracujemy z wieloma restauracjami, domami weselnymi, zespołami muzycznymi, DJ’ami oraz studiami video-fotograficznymi. Wymieniona współpraca jest ważnym elementem podczas dekoracji uroczystości, gdyż chcemy, by wszystko było spójne podczas ślubu, bądź innej imprezy, a pamiątka w postaci filmu video lub fotografii jak najlepiej podkreślała wykonaną przez Salwę Kolorów usługę.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy. Jeżeli szukają Państwo czegoś specjalnego, co nie jest zawarte na Naszej stronie, lub ciężko znaleźć w ogólnodostępnych źródłach, prosimy o kontakt a dołożymy wszelkiej mocy by to klientowi dostarczyć.

liczba odwiedzin: 1166

Popularne miasta w okolicy