Zobacz zdjęcia (5)
Sarah Rzepka Photography - klimatyczna fotografia ślubna, Opole - zdjęcie 1
Sarah Rzepka Photography - klimatyczna fotografia ślubna, Opole - zdjęcie 2 Sarah Rzepka Photography - klimatyczna fotografia ślubna, Opole - zdjęcie 3 Sarah Rzepka Photography - klimatyczna fotografia ślubna, Opole - zdjęcie 4 Sarah Rzepka Photography - klimatyczna fotografia ślubna, Opole - zdjęcie 5
1 / 5

Sarah Rzepka Photography - klimatyczna fotografia ślubna id:37673

Opole, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Mam na imię Sarah i jestem fotografem ślubnym oraz podróżniczym. Chwytanie ulotnych chwil to moja specjalność. Każdy reportaż ślubny jest wyjątkowy i opowiada dla mnie inną historię o miłości, którą staram się pokazać na moich zdjęciach. Podczas ślubu i wesela staram się być niezauważalna i nie ingerować w zdarzenia, stawiam na naturalność i spontaniczność. Dzięki temu moje fotografie są magiczne, niepozowane i pełne emocji. Zdjęcia są poddane autorskiej obróbce, przez co są jeszcze bardziej klimatyczne oraz oryginalne. Jeśli podobają Ci się moje prace i chciałbyś, abym uwieczniła na moich zdjęciach Twój wyjątkowy dzień, zapraszam do kontaktu.

Wolne terminy na jesień 2020 oraz rezerwacje na 2021
Zapraszam!

Opinie (6)

Sarah Rzepka Photography - klimatyczna fotografia ślubna id:37673
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Opole
Data dodania: 29-10-2020

Oboje z narzeczonym bardzo stresowaliśmy się naszą pierwszą sesją zdjęciową, ale chcieliśmy zrobić sobie próbę przed sesją ślubną. Baliśmy się, że będziemy się krępować i wpadniemy sztywno, ale przy Sarze czuliśmy się bardzo swobodnie, dawała nam dużo wskazówek i teraz z przyjemnością patrzymy na zdjęcia :) Wyglądamy na nich lepiej niż się spodziewaliśmy i z pewnością jeszcze skorzystamy z jej usług :) Polecamy wszystkim!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Opole
Data dodania: 22-09-2020

Efekty naszej sesji zdjęciowej z Sarą są niesamowite. Przepiękne zdjęcia, cudowne wspomnienia i rewelacyjna pamiątka na całe życie. Zorganizowaliśmy sesję poślubną w plenerze o zachodzie słońca, zdjęcia są niesamowicie klimatyczne, ujęcia pełne emocji i pasji do tego co robi, dokładnie o to nam chodziło! Dziękujemy ❤ A&A

I
Iwona i Sławek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Opole
Data dodania: 31-05-2020

Bardzo polecamy! Sarah to bardzo utalentowana fotografka. Tworzy piękny klimat na zdjęciach. Polecamy by zdecydować się na pełny pakiet i mieć piękną pamiątkę z sesji narzeczeńskiej, wesela i pleneru ślubnego. Sarah ponad to wynajduje urokliwe plenery, w których zdjęcia nabierają unikatowości.

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-06-2019
Wrocław
Data dodania: 08-10-2019

Sarah to artystka, która na swoich fotografiach potrafi uchwycić piękne emocje. Sesja bez stresu, w przyjemnej atmosferze, zdjęcia najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal :). Dziękujemy za cudowną pamiątkę!

Sarah
14-10-2019

Cieszę się, że zdjęcia się podobają i miło się z Wami współpracowało ;) ;*

K
Kamila i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2019
Opole
Data dodania: 20-09-2019

Polecamy z całego serca tą cudowną dziewczynę! Planując ślub bardzo zależało nam aby fotografia była nietuzinkowa, naturalna, magiczna i subtelna. Szukając Sary przeglądałam różne strony i nie spełniały one moich oczekiwań. Na szczęście trafiłam na osobę pełną pasji i talentu. Od razu wiedziałam, że chce aby ona zrobiła nam reportaż ślubny. No cóż, takie rzeczy się czuje. Miałam bardzo dobre przeczucie, Sara to bardzo utalentowana dziewczyna ale również wesoła i komunikatywna. Skradła moje serce, więc z pewnością ta znajomość nie skończy się tylko na oddaniu materiału 🙂. Ogromnie dziękujemy za zatrzymanie tych pięknych chwil na zawsze!

Sarah
22-09-2019

Dziękuję Wam bardzo za opinię i miłe słowa, świetnie się z Wami współpracowało! Cieszę się, że jesteście zadowoleni ze zdjęć ;)

K
Klaudia i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2019
Opole
Data dodania: 19-09-2019

Polecam z całego serca! Planując ślub i wesele najbardziej obawiałam się że nie znajdę fotografa który zrobi nam zdjęcia jak z Pinteresta:). Ale na szczęście natrafiliśmy na portfolio Sary.
Zwróciliśmy szczególną uwagę na oryginalność i niestandardowość jej zdjęć. Widać, że to co robi to jej ogromna pasja. Dzięki Sarze mamy piękne, naturalne i niepowtarzalne zdjęcia, świetnie uchwycone chwile. Sara ma bez wątpienia styl którego nie da się podrobić.
Sara przerosła nasze oczekiwania, a po za tym jest bardzo pozytywną i kontaktową osobą dzięki czemu współpraca z nią to sama przyjemność.
Dodatkowo poświęciła nam cały dzień na plener ślubny w Skalnym Mieście w Czechach!Bardzo Ci dziękujemy za świetną pamiątkę :)
Zarówno my jak i nasi gości jesteśmy zachwyceni efektem.
Spełniłaś nasze oczekiwania w 200%✓
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Sarah
22-09-2019

Dziękuję Kochani za te piękne słowa, ja również się cieszę, że trafiłam na taką parę jak Wy :D Super, że jesteście zadowoleni :)

liczba odwiedzin: 2631

Popularne miasta w okolicy