SAWA - piękne dekoracje ślubne weselne - sale - kościoły - kwiaty id:39166

Świdnica, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
698-539...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
608-070...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Dekorowanie:

 • Kościoły
 • napis LOVE
 • pokrowce na krzesła
 • sale
 • samochody
 • stoły
 • dojazd do klienta
Firma SAWA to jakość, styl, elegancja, kreatywność i dbałość o najmniejszy szczegół.
Od wielu lat tworzymy dekoracje ślubne, weselne i okolicznościowe, które kreują niezapomnianą atmosferę najważniejszych uroczystości w Państwa życiu. Oferujemy dekoracje sali weselnej, dekoracje kościoła, pleneru, dekoracje światłem, stół LOVE, kompozycje kwiatowe na ślub, wesele oraz dekoracje okolicznościowe. Niezależnie od tego czy ma to być uroczystość podkreślona przez romantyczne dekoracje rustykalne, nowoczesne i eleganckie dekoracje klasyczne, nostalgiczne w klimacie retro czy z nutą stylu glamour a może wesele tematyczne postaramy się aby efekt końcowy zadowolił i spełnił Państwa oczekiwania. Każda aranżacja sali weselnej jak i kościoła zaczyna się od przygotowania indywidualnego projektu, w którym uwzględniamy: charakter uroczystości, upodobania i życzenia Klienta, najnowsze trendy ślubne a dopełnimy to własnymi pomysłami, wiedzą i umiejętnościami.
W aranżacji kościoła na ślub wykonamy bukiety na ołtarz główny, dekoracje klęcznika, krzeseł Młodej Pary oraz ustroimy alejkę ławek. Zapewnimy odpowiedni wystrój sali weselnej, na którą składa się: tło za Parą Młodą, dekoracja stołu Nowożeńców, ustrojenie stołów gości, sufitu, okien, kolumn, krzeseł oraz wszelkich miejsc wymagających podkreślenia.
Aby stworzyć niebanalny efekt oferujemy szeroki wachlarz elementów dekoracyjnych: podświetlane wazony, podświetlenie sufitów, szklane tuby, kielichy, świeczniki, lustra, rustykalne latarenki, strusie pióra, pikowana ściana jako tło za Parą Młodą, tkaniny (szyfon, tiul, organza, koronki)w szerokiej gamie kolorystycznej, a wszystko podkreślą świece i bukiety świeżych kwiatów. W swojej ofercie posiadamy również nowoczesne oświetlenie led do architektonicznych dekoracji pomieszczeń.
Dbamy aby poprzez doskonałą oprawę każda uroczystość zyskała elegancki, niepowtarzalny nastrój, który ma zawsze pozostanie w pamięci Waszej i Waszych gości.
Gwarantujemy ciekawe pomysły, staranne wykonanie, najwyższą jakość użytych komponentów oraz konkurencyjne ceny. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, w szczególności w takich rejonach i miastach jak Świdnica, Wałbrzych, Dzierżoniów. Świebodzice, Bielawa, Środa Śląska, Jawor.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i galerią zdjęć.

Kategoria:

Dekoracje ślubne Świdnica

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Joanna Burblis

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:SAWA Dekoracje Ślubne i Okolicznościowe
Imię i nazwisko:Joanna Burblis
Adres:Świdnicaul. Słotwina 15a
58-100woj. dolnośląskie
698-539...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
608-070...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 22-11-2018, liczba odwiedzin: 429
Telefon
698-539...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
608-070...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie