Sax-Machine music show (Dj+sax) id:17172

Oferta
Dodaj do plannera

Twoja impreza to będzie HIT.
Twojej imprezy nikt nie zapomni, jeżeli jej oprawę muzyczną powierzysz nam. Od lat zachęcamy ludzi do zabawy, radości z tańca i szaleństwa na parkiecie. Oferujemy zawsze idealne brzmienie na bankietach, spotkaniach biznesowych, weselach, imprezach firmowych, zabawach karnawałowych, studniówkach, festynach i wszelakiego rodzaju event`ach. 

Pomyśleliśmy również o Twojej kieszeni;) Nasze zamówienia realizujemy kompleksowo- posiadamy własny, wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy (możemy nagłośnić imprezy do 400 osób), dzięki czemu nie masz potrzeby wynajmowania dodatkowych firm.

UWAGA !!!
W ramach usługi:
- prowadzenie imprezy przez profesjonalnego konferansjera,
- dekoracja światłem,
- ciężki dym.

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Sax-Machine music show (Dj+sax) id:17172
Ilość głosów: 4 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Asia i Michał Dodano: 03-10-2016
Data imprezy: 01-10-2016 Miejscowość: Łódź
(5)
Bardzo dziękujemy za oprawę muzyczną naszego wesela! :) Cieszymy się, że udało nam się sprowadzić Pana aż do Łodzi :) Pełen profesjonalizm i wyczucie gustów muzycznych gości. Do tego wszystkiego niebanalne podejście do zabaw weselnych :) no i ten saksofon! Niezwykle ubarwiający każde wykonanie. Dziękujemy podwójnie za nasz pierwszy taniec. Pana cover Titatnium oczarował gości, a w połączeniu z ciężkim dymem stworzył nasze urocze małe show i nawet nasz taniec nie był w stanie tego pospuć! :D Pozdrawiamy serdecznie,
Asia&Michał :)
Autor: Paweł i Justyna S. Dodano: 26-09-2016
Data imprezy: 24-09-2016 Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
(5)
Zanim napiszę POLECAM, muszę napisać przede wszystkim Dziękuję.
po kolei: prowadzenie imprezy, od powitania gości było super profesjonalne i prowadzone z luzem. Prowadzący rozładował atmosferę już na samym początku. Wspaniale operował poczuciem humoru, wczuł się w klimat wesela. Dobór zabaw i sposób ich przeprowadzenia był znakomity. Od początku mieliśmy bardzo dobry kontakt z prowadzącym. wszelkie uzgodnienia nie stanowiły żadnego problemu. Prowadzący sam zaproponował zabawy będąc przy tym otwartym propozycje. Nikt nie czuł się niezręcznie, a przy tym wszyscy świetnie się bawili
Oprawę muzyczną oceniamy na szóstkę. Ekipa doskonale wczuła się w klimat gości przez pierwszy set, żeby potem puszczać i grać muzykę, przy której ludzie chętnie się bawili. Nie było momentu, w którym parkiet byłby pusty i prowadzący musiałby zachęcać gości do zabawy
Kapitalne wrażenie sprawia połączenie muzyki odtwarzanej przez DJ-kę z grą na saksofonie, która wprowadza element "żywej" muzyki. sama gra oczywiście nie pozostawia nic do życzenia, bo po kilku nutach widać że prowadzący to profesjonalny muzyk. Starczy powiedzieć, że wielu goście podchodzili do nas w trakcie imprezy i chwalili muzykę, mówiąc że nigdy takiego rozwiązania nie widzieli i brzmi to fantastycznie.
Dlatego czystym sumieniem polecamy Sax Machine każdemu, bo wiemy, że są w stanie zorganizować wesele tak, że każdy będzie zachwycony.
Autor: Weronika i Maciek Dodano: 01-09-2016
Data imprezy: 27-08-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Witamy serdecznie.

Chcielibyśmy serdecznie polecić i przy okazji podziękować za przepiękną oprawę muzyczną wesela! Wszystko było idealne. Różnorodne utwory dopasowane do każdych gustów muzycznych, kulturalne i niebanalne poprowadzenie zabaw. Dziękujemy za cudowną atmosferę wprowadzoną w tak ważnym dla nas dniu!
Autor: Patrycja i Damian Dodano: 02-06-2016
Data imprezy: 29-05-2016
(5)
Bardzo gorąco polecamy firmę sax machine.
Mieliśmy okazję współpracować z Panem Andrzejem 29.05.2016- prowadził Naszą uroczystość weselną. W 100% dyspozycyjny, otwarty na Nasze wszelakie zmiany, poprawki, sugestie.
Pełen profesjonalizm ze strony Pana Andrzeja oraz Pani dj, która oddawała się w pełni muzyce :)
Muzyka idealnie dostosowana do uroczystości weselnej, oraz gustów Naszych gości.
Wszyscy uczestnicy wesela cały czas wspominają zespół, a w szczególności występy gry na saksofonie w wykonaniu Pana Andrzeja- wspaniałe, niezapomniane wrażenia.
Bardzo dziękujemy za to, że to Wy mogliście poprowadzić Nasze wesele.
Polecamy wszystkim wymagającym parą, które chcą zaskoczyć swoich gości- niebanalnym rozwiązaniem jakim jest DJ + Saksofon- wrażenia na pewno długo pozostaną ;)

Dziękujemy
Patrycja i Damian

Skontaktuj się

604-811...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Sax-Machine
Województwo:śląskie
Miejscowość:Tychy
Kod:43-100
Data dodania: 12-11-2015
Liczba odwiedzin: 2696

Nowe ogłoszenia