SENSOR Cover Band id:21484

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
SENSOR Cover Band

Ostatnio widziany 04-01-2018
607-711...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
607-170...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Milicz, dolnośląskie
Data dodania: 14-06-2016
Liczba odwiedzin: 337

Oferta

Jesteśmy grupą składającą się z pięciorga rzetelnych, ambitnych, pełnych wigoru, uzdolnionych muzycznie osób. Występy publiczne nie tylko stanowią dla nas pewien rodzaj zarabiania na życie ale przede wszystkim dostarczają nam wiele pozytywnych doznań i satysfakcji ze wspólnego muzykowania.

Naszym celem jest osiągnięcie przez Państwa maksymalnego zadowolenia z naszych usług. Na każdej zabawie staramy się dopasować repertuar nawet do najbardziej wybrednych koneserów muzyki. Świadczy o tym nasz wyjątkowo zróżnicowany pod każdym względem repertuar. Ponieważ mamy szczęście że możemy wykonywać muzykę w 100% na żywo (niewiele zespołów może się tym poszczycić), jesteśmy w stanie samodzielnie opracować każdy, odpowiednio wcześnie zaproponowany przez Państwa utwór.

Doskonale czujemy się w wielu gatunkach muzycznych a szczególnie w utworach spokrewnionych z szeroko rozumianym rockiem. Być może wynika to z faktu iż w tym samym składzie udzielamy się również w innym zespole o nazwie KWAAO, z którym w roku 2009 zdobyliśmy pierwszą nagrodę na XXII przeglądzie zespołów rockowych "Wszyscy Śpiewamy na Rockowo" w Ostrowie Wlkp.

Instrumenty:

  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja
  • saksofon

W składzie:

  • wokalista
  • Ilość osób: 5

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

SENSOR Cover Band
Imię:w
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Milicz
Kod:56-300
Adres:Piłsudzkiego 14

Nowe ogłoszenia