Zobacz zdjęcia (5)
LoveWeddings Romantyczne Filmy i Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 1
LoveWeddings Romantyczne Filmy i Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 2 LoveWeddings Romantyczne Filmy i Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 3 LoveWeddings Romantyczne Filmy i Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 4 LoveWeddings Romantyczne Filmy i Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

LoveWeddings Romantyczne Filmy i Fotografia Ślubna id:41364

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Kim jesteśmy?

Dwóch pasjonatów, marzycieli... Filmowiec i fotograf. Cenimy szczegóły. Od obrazu, przez muzykę, po dźwięk. Odbieramy świat nieco inaczej, niż większość ludzi. Lubimy uchwycić istotę i spontaniczność chwili. Dlatego stworzyliśmy LoveWeddings – projekt, który pozwala nam rozwijać się nie tylko jako profesjonaliści, ale także jako ludzie. Chcemy Was poznać, opowiedzieć Waszą historię... W każdym z nas drzemią emocje, przeżycia. Każdy uśmiech, spojrzenie, czy oddech niesie coś ze sobą. Każda zmarszczka na twarzy, czy blizna na ciele jest sumą naszych doświadczeń. Naszym celem jest uchwycić to, co z pozoru jest nieuchwytne, niezauważalne. Poznajemy niesamowite miejsca , wspaniałych ludzi, przeżywamy chwile, które nigdy nas nie opuszczą. Chwile, które pozwalają ukazać niepowtarzalność Waszej miłości. Tym jest LoveWeddings.

Jak pracujemy?

Zawsze spotykamy się, żeby się poznać i dowiedzieć o szczegółach waszej uroczystości. W dniu ślubu staramy się zachować dyskrecję, jak to tylko możliwe. Żebyście mogli w pełni skupić się na tym, co dla Was najważniejsze. To jest Wasz dzień – najpiękniejszy w życiu. Nasza praca odzwierciedla to, co wydarzyło się w dniu, w którym świętujesz z tymi, których kochasz najbardziej.


(Video ) Marcin
(Fotografia ) Paweł

liczba odwiedzin: 1634

Popularne miasta w okolicy