Zobacz zdjęcia (5)
SheMakes - zaproszenia ślubne, Kraków - zdjęcie 1
SheMakes - zaproszenia ślubne, Kraków - zdjęcie 2 SheMakes - zaproszenia ślubne, Kraków - zdjęcie 3 SheMakes - zaproszenia ślubne, Kraków - zdjęcie 4 SheMakes - zaproszenia ślubne, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

SheMakes - zaproszenia ślubne id:20178

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Papeteria, którą tworzę, inspirowana jest naturą.
Wzory – lekkie i zwiewne, są równocześnie estetyczne i eleganckie.
Znajdziecie tutaj idealne połączenie malowanych kwiatów, zielonych pędów i pięknych krojów pisma.
Każdy element papeterii robiony jest od serca i własnoręcznie przeze mnie. Od początku do końca.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Poza jakością wykonania i estetyką, macie bezpośredni kontakt ze mną - Anną Król, czyli osobą która odpowiedzialna jest za każdy element powstający w mojej małej pracowni. Zawsze chętnie pomogę i doradzę. Ponadto podczas tworzenia zaproszeń macie wgląd w ich wygląd i możecie jeszcze zmienić szczegóły, które wymagają dopracowania.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Papeteria tworzona jest od A do Z własnoręcznie przeze mnie. Sama szkicuję, rysuję i maluję wzory, które później przenoszę do wersji elektronicznej, udoskonalam na komputerze i tworzę z nich projekty zaproszeń i dodatków. Dzięki temu jeśli potrzebujecie jakiś dodatkowy element papeterii z danym wzorem, dostosowany do Waszych potrzeb, nie ma najmniejszego problemu z jego wykonaniem.
Następnie przygotowuję dla Was wizualizację projektu i po jej zatwierdzeniu przygotowuję zaproszenia do druku. Również druk, cięcie, składanie i pakowanie zaproszeń odbywa się w mojej pracowni, najcześciej paczki pakuję dla Was własnoręcznie czasem pomagają mi w tym pomocne dłonie przyjaciółki lub męża. Jest to rodzinny biznes, w który wkładamy całe serce.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jesteśmy terminowi, otwarci i mili. Chętnie doradzamy oraz idziemy na rękę, staramy się na miarę naszych możliwości zrealizować zamówienia najszybciej jak się da. Lubimy naszych klientów, mamy nadzieję że z wzajemnością!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Papeterię ślubną zaczęłam tworzyć pod koniec 2015 roku, niecały rok przed moim własnym ślubem. Zatem nie wiedzieć kiedy, stuknęło nam już 5 lat!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie mamy wytyczonego czasu pracy, najczęściej pracujemy między 11, a 20, ale zdarza nam się czasem wysłać Wam maila o północy lub 5 rano.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Papier na którym powstaje papeteria ma gramaturę 250g i posiada certyfikaty: ISO 14001, ISO 9001, FSC.
Są to certyfikaty potwierdzające, że papier powstaje w ekologicznych warunkach i jest dobry dla środowiska.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Obsługę zamówień prowadzimy po polsku i po angielsku.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej około pół roku przed datą ślubu, ale im wcześniej tym lepiej. Na wykonanie zaproszeń potrzebujemy 10-20 dni roboczych. Zatem jeśli zaproszenia na ślub w lipcu chcielibyście rozdać na początku kwietnia, to odezwijcie się do nas na początku maja.
Natomiast jeśli chcecie zamówić tylko dodatki, to aby wszystko odbyło się bez zbędnych nerwów, odezwijcie się do nas na miesiąc, półtora przed planowanym ślubem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Z racji że wykonujemy usługę przygotowania poligrafii ślubnej, nie prowadzimy spotkań osobiście, natomiast na wszystkie pytania bardzo chętnie odpowiemy drogą mailową.
Ponadto cały proces zamawiania przedstawiony jest na naszej stronie internetowej.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, wszystko dograne jest już przed tym ważnym dniem. Natomiast jeśli chcielibyście napisać nam opinię, przesłać zdjęcia lub dać nam znać czy gościom podobała się papeteria to oczywiście będzie nam ogromnie miło!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 4159

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie