Shooter's Band id:16551

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Shooter's Band

Ostatnio widziany 27-12-2017
516-039...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
502-101...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 30-09-2015
Liczba odwiedzin: 380

Oferta

Grupa wokalno-instrumentalna Shooter's Band powstała po to, aby dostarczać innym radość z przeżywania muzyki granej na żywo, której nigdy nie zastąpi syntetyczne brzmienie. Wszyscy członkowie zespołu to profesjonalni muzycy, których nieustannym marzeniem było i jest tworzenie muzyki oraz zabawa nią, ale ponad wszystko, by wykonywać ją dla Państwa koncertowo!

Założycielem i liderem bandu jest Andrzej Żarnecki – kompozytor, aranżer, instrumentalista, realizator dźwięku. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi wokalistami i instrumentalistami, których wybieramy w kontekście określonego profilu muzycznego.

Materiał muzyczny, który tworzymy i prezentujemy, jest utrzymany w takiej konwencji, aby spełniał oczekiwania Klientów wymagających, organizujących prestiżowe: bale, bankiety, coctajle, koncerty lub inne ważne eventy, wiążące się np. z integracjami firm.
Jako wszechstronny zespół na wesele z Warszawy mamy również duże doświadczenie w oprawie muzycznej przyjęć weselnych oraz ceremonii ślubnych.
Shooter's Band zapewni Państwu profesjonalne prowadzenie imprezy zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz oprawę muzyczną stosowną do charakteru danego wydarzenia.
Każde przyjęcie może być uatrakcyjnione choreografią taneczną, wtapiającą się w konwencję muzyczną, gdyż współpracujemy z kilkoma profesjonalnymi grupami tanecznymi, a także pokazami i popisami aktorów kabaretowych, iluzjonistów, cyrkowców itp.
Koszty za występ artystyczny Shooter's Band oraz ewentualne dodatkową niestandardową realizację projektu w danym przedsięwzięciu, ustalone są indywidualnie. Zależą one od wielu czynników, jakie wpływają na jego realizację.
Zespół muzyczny dysponuje profesjonalnym nagłośnieniem jak i oświetleniem, jednak w przypadku uroczystości przekraczającej 1000 osób organizator powinien zapewnić:

scenę/podium (4m x 5m),
nagłośnienie (wcześniej ustalone bandem, tzw. rider),
profesjonalne oświetlenie,
garderoby,
napoje bezalkoholowe (posiłek w trakcie imprezy bankietowej)

Jeżeli organizator nie zechce lub nie dysponuje czasem, aby zajmować się organizacją nagłośnienia, oświetlanie itp., jesteśmy w stanie skompletować całe zaplecze techniczne. Koszt takiej usługi również ustalamy jest indywidualnie po preferencyjnych cenach.

Inne zespoły muzyczne z Warszawy nie proponują tak szczegółowo opracowanych i kreatywnych rozwiązań – dlatego właśnie warto rozpocząć współpracę z nami! Życzymy zatem Państwu niezapomnianych wrażeń w towarzystwie i przy akompaniamencie zespołu Shooter's Band.

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Shooter's Band
Imię:Andrzej
Nazwisko:Żarnecki
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia