Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 15

Skrzypaczka na ślub, duet skrzypce + piano Duo Amor id:1382

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Skrzypaczka na ślub, duet skrzypce + piano Duo Amor

Agnes Ostatnio widziany dzisiaj
504-090...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (15)
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 20-06-2009
Liczba odwiedzin: 11038

Oferta

Oferujemy wyjątkowo piękną oprawę muzyczną ślubów ( cywilnego, kościelnego, w plenerze ) obiadów weselnych, zaręczyn itp.
Elegancki duet muzyczny Duo Amor to gwarancja cudownego brzmienia, niezwykłego repertuaru - nie tylko utwory ze stałego kanonu ślubnego, ale też inne propozycje z muzyki filmowej , romantyczne kompozycje itd. Mamy wieloletnie doświadczenie i zawsze nasza muzyka jest gwarancją udanej Państwa uroczystości.

Występujemy również jako skrzypaczka solo oraz pianista solo ( ukulele ! )
Możemy też Państwu zaproponować ślub w plenerze - gdzie nie potrzebujemy prądu, żeby nagłośnić pianino,ukulele mikrofony itd :-) ( proszę zobaczyć nasz film Katie Melua ) , również proponujemy naszą oprawę muzyczną podczas obiadu weselnego + Dj ( pianista muzyka z Cd - dysponujemy całym profesjonalnym nagłośnieniem )

Pozdrawiamy wszystkich zakochanych :-)
duoamor - Agnieszka i Andrzej

Instrumenty:

 • pianino
 • skrzypce

Śpiew:

 • ilość osób: 2

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
600 / występ

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Skrzypaczka na ślub, duet skrzypce + piano Duo Amor id:1382
Ilość głosów: 15
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Agnieszka i Przemek
Agnieszka i Przemek
(5)
Dodano: 13-06-2018
Data imprezy: 09-06-2018
Miejscowość: WARSZAWA
Dziękujemy za niezwykłą oprawę muzyczną naszego ślubu 9 czerwca 2018 r.
Przesłuchaliśmy dziesiątki wykonawców aż trafiliśmy na Duo Amor, umowę podpisaliśmy natychmiast, żeby mieć gwarancję, że ci wspaniali Artyści zagrają na naszym ślubie:)
Pani Agnieszko, Panie Andrzeju, dostarczyliście nam i naszym gościom niezapomnianych przeżyć.
Dziękujemy za Wasz talent, profesjonalizm i klasę.
Z całego serca polecamy Duo Amor przyszłym małżonkom i nie tylko.
Pozdrawiamy serdecznie:)
Agnieszka i Przemek
Agata
Agata
(5)
Dodano: 09-06-2018
Data imprezy: 01-06-2018
Miejscowość: Reda
Dziękujemy bardzo za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym ślubie, który odbył się 1 czerwca :) Piękne wykonania utworów uświetniły naszą uroczystość i zachwycały nas oraz naszych gości ! Gorąco polecamy !
Monika
Monika
(5)
Dodano: 23-04-2018
Data imprezy: 14-04-2018
Miejscowość: Karwia
Zdecydowanie polecam, jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zdolności muzycznych.

Piękna muzyka która doda dostojności każdej uroczystości.

Pani Agnieszka zawsze szybko odpisywała na maile i była chętna zagrać każda z naszych wymarzonych piosenek.

Absolutnie fenomenalna muzyka!
MAGDALENA
MAGDALENA
(5)
Dodano: 23-01-2018
Data imprezy: 21-10-2017
Miejscowość: GDYNIA
Przez pół roku przesłuchiwałam wykonania różnych artystów oferujących oprawę muzyczną ślubu. Aż trafiłam na ten duet. Wiedziałam od pierwszej chwili, że albo Duo Amor albo nikt. I nie myliłam się. Uświetnienie uroczystości ślubnej przez Panią Agnieszkę i Pana Andrzeja można z całą pewnością zaliczyć do tych chwil, których nie da się wyrazić słowami. To trzeba po prostu przeżyć. Artyzm, klasa, maestria, wirtuozeria, dar i niewyobrażalny talent - tak chyba najbardziej trafnie można opisać ten duet. Emocje, jakie wywołuje każdorazowe pociągnięcie smyczkiem w akompaniamencie pianina zostaną w pamięci na bardzo długo. Ilość wzruszeń wywołanych muzyką serwowaną przez DuoAmor nie do zliczenia. Ja byłam, jestem i pozostanę zachwycona. Podobnie jak ponad 120 Gości weselnych. Wszyscy byli zgodni, że takich skrzypiec jeszcze nie słyszeli. Wartością dodaną jest bardzo bogaty repertuar i miłe usposobienie Pani Agnieszki. Zachwycona ich wykonaniami postanowiłam poprosić o dodatkowy recital na weselu jako formę podziękowania dla rodziców. Utwór „Cudownych rodziców mam” wykonany na skrzypcach zabrzmiał fenomenalnie! Lepszego prezentu rodzice nie mogli otrzymać. Bardzo trudno będzie wyrazić słowami podziękowanie dla Pani Agnieszki i Pana Andrzeja za oprawę muzyczną mojego ślubu. Jeżeli ktoś z Państwa waha się, kogo wybrać na swoją uroczystość to rozwiewam wszystkie wątpliwości: nikt lepszych od tych dwojga się jeszcze nie urodził! Magdalena
Krzysztof Zukowski
Krzysztof Zukowski
(5)
Dodano: 16-01-2018
Data imprezy: 30-09-2017
Miejscowość: Gdynia Rumia
Dziękujęmy za cudowną oprawę muzyczną podczas ceremonii ślubnej. Polecamy gorąco wszystkim dobór repertuaru przygotowany przez grono wykwalifikowanych i bardzo utalentowanych profesjonalistów. Wykonanie utworów przez DuoAmor wprawiło gości w zachwyt (60 % obcokrajowcy ) a nas poruszyło do łez . W szczególności
Love Me With All Your Heart .

Serdecznie pozdrawiamy

Krzysztof Zukowski
Marzena
Marzena
(5)
Dodano: 21-12-2017
Data imprezy: 08-12-2017
Miejscowość: Gdańsk
Serdeczne podziękowania dla Duetu DuoAmor. Oprawa muzyczna w Państwa wykonaniu jest profesjonalna, piękna i jest gwarancją udanego wydarzenia okolicznościowego. Współpraca z Państwem przy organizacji imprez okolicznościowych typu ślub, spotkania firmowe z pracownikami, wigilie - układa się perfekcyjne. Potrafią Państwo dostosować repertuar i zagrać absolutnie wszystko z wielką klasą. Zawsze cały występ artystyczny oceniany jest bardzo pozytywnie przez zaproszonych gości. Dziękuję za to, że często ( tj. już trzy razy) mogłam korzystać z Państwa usług. Mam nadzieję, że przy najbliższej okazji spotkamy się znów:)) Serdecznie polecam Duo Amor wszystkim zainteresowanym:)
MT
Marta Lemke
Marta Lemke
(5)
Dodano: 19-12-2017
Data imprezy: 05-08-2017
Miejscowość: Mrzezino
Z otwartym sercem polecam wszystkim przyszłym Małżonkom i nie tylko. Chciałam bardzo podziękować za Wspaniały występ na Naszym Ślubie, który odbył się dnia 5.08.2017r w Kościele pod wezwaniem Świętych Aniołów Stróżów w Mrzezinie. Pani Agnieszko, Pani wdzięk i klasa, Pani uśmiech do granej muzyki jest niesamowity, nie potrafię znaleźć słów by to opisać. To dzięki Pani Nasz dzień był wyjątkowy, jedyny, niezapomniany. Z całego serca bardzo serdecznie dziękujemy. Moja jak i Mojego Męża rodzina była zachwycona.
Dziękujemy za Serce włożone w przygotowanie Utworów na Na Nasz Ślub, bardzo dziękuję Pani Mężowi za specjalne przygotowanie podkładu muzycznego, który był dla mnie bardzo ważny. Serdecznie dziękujemy. Jesteście Państwo Wspaniali, życzymy dalszych sukcesów.
Gorąco polecam zespół DUO-AMOR! :)
Dorota
Dorota
(5)
Dodano: 13-05-2017
Data imprezy: 22-04-2017
Miejscowość: Gdańsk
Gorąco polecam wszystkim! Duoamor to prawdziwi profesjonaliści. Goście byli wzruszeni Państwa wykonaniem. Bardzo dziękuję za ten wspaniały występ i za ten cudowny klimat, który nam towarzyszył dzięki oprawie muzycznej w Państwa wykonaniu
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Duo Amor
Imię:Agnieszka Agnes
Nazwisko:Sowa
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.