Zobacz zdjęcia (1)
SKRZYPACZKA - ślub / składanie życzeń / obiad weselny, Gliwice - zdjęcie 1
1 / 1

SKRZYPACZKA - ślub / składanie życzeń / obiad weselny id:37588

Gliwice, śląskie

O nas

WOJ. ŚLĄSKIE, OPOLSKIE, MAŁOPOLSKIE

* MSZA ŚLUBNA
W czasie Mszy Ślubnej wykonuję utwory na skrzypcach przy akompaniamencie organisty z Państwa kościoła lub z własnym organistą. Zaproponuję Państwu repertuar odpowiedni na Mszę Ślubną lub wykonam utwory wskazane przez Państwa. Wykonuję m.in.: "Ave Maria" , "Hallelujah", "Marsz weselny", "Canon" i wiele innych dzieł.

* ŚLUB W USC LUB ŚLUB W PLENERZE
W trakcie ceremonii w USC oraz ślubu w plenerze gram solo lub do podkładu muzycznego na skrzypcach elektrycznych lub klasycznych podłączonych do nagłośnienia. W repertuarze m.in. : "Perfect" Ed Sheeran, "Love me like you do" (z filmu 50 twarzy Greya), "All of me" John Legend, "My heart will go on" (z filmu Titanic), "Can you feel the love tonight" Elton John, "Can't help falling in love" E. Presley i wiele inne.

* GRA W TRAKCIE SKŁADANIA ŻYCZEŃ / OBIADU/ DO PIERWSZEGO TAŃCA / W TRAKCIE ZABAWY WESELNEJ
Podczas składania życzeń i obiadu gram najpiękniejsze współczesne piosenki rozrywkowe o tematyce miłosnej. Utwory wykonuję solo lub do podkładu muzycznego. Posiadam własny sprzęt nagłośnieniowy. Mogę również zaaranżować wybraną przez Państwa piosenkę do pierwszego tańca i zagrać z Państwa DJ'em.

Ponadto proponuję skrzypcowe live sety czyli grę na żywo na skrzypcach w trakcie wesela do muzyki granej przez DJ'a, co stanowi znakomitą atrakcję wzbogacającą przyjęcie.

KONTAKT ZE MNĄ:
Proszę o wiadomość z podaniem daty, godziny i miejsca ślubu. Jeśli termin będę miała wolny, przedstawię Państwu szczegółowe informacje. Proszę w wiadomości do mnie podać także Państwa ADRES E-MAIL lub NUMER TELEFONU, na który mogę udzielić Państwu odpowiedzi.Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 1520

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie