Recital skrzypcowy podczas obiadu + gra z waszym DJ / Skrzypce Miriam - film 1 Recital skrzypcowy podczas obiadu + gra z waszym DJ / Skrzypce Miriam - film 1
Pokaż kolejny film

Recital skrzypcowy podczas obiadu + gra z waszym DJ / Skrzypce Miriam id:55212

od 500 do 1500 zł / występ
Starogard Gdański, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
730-348...

O nas

Lokalizacja: woj. pomorskie/kujawsko-pomorskie/warmińsko- mazurskie

Ze skrzypcami związana jestem od 20 lat. Zawodowy tytuł muzyka zdobyłam w Szkole Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Od zawsze moim marzeniem była praca, która jest też pasją i to stało się rzeczywistością.

W repertuarze mam około 100 utworów muzyki różnych gatunków. Często przygotowuję nowe utwory na Wasze życzenie, dzięki czemu stale poszerzam repertuar.

Dysponuję najwyższej klasy nagłośnieniem (Bose) I dlatego jestem w stanie zapewnić oprawę muzyczną także w trudnych warunkach akustycznych, które często mają miejsce np. podczas ślubów plenerowych. W mojej pracy dbam o detale i pilnuję jakości wykonania. Jeśli gram do podkładów muzycznych, jest to akompaniament najwyższej jakości, nagrany przez instrumenty tj. fortepian, gitara, instrumenty smyczkowe.

Jestem zdania, że każda para ma inne potrzeby. Oprócz klasycznej oprawy ślubu, mogę zaoferować dodatkowo elegancki recital skrzypcowy podczas obiadu weselnego, który doda klasy całemu wydarzeniu.
Równie dobrze czuję się z muzyką współczesną, rozrywkową i od 7 lat współpracuję z różnymi Dj- ami dogrywając na skrzypcach elektrycznych żywą muzykę. Nadaje to wielowymiarowości i autentyczności i jest świetną alternatywą która zastąpi zespół muzyczny. W zanadrzu mam też wiele skrzypcowych coverów najnowszych hitów, które robią największe wrażenie na gościach. Więcej szczegółów w cenniku.

Sprawdź opinie o mojej firmie właśnie tam oraz pod moim głównym ogłoszeniem tutaj w kategorii "Oprawa muzyczna ślubu". Link poniżej. Zapraszam do kontaktu😊

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (5)
Recital skrzypcowy podczas obiadu + gra z waszym DJ / Skrzypce Miriam, Starogard Gdański - zdjęcie 1
Recital skrzypcowy podczas obiadu + gra z waszym DJ / Skrzypce Miriam, Starogard Gdański - zdjęcie 2 Recital skrzypcowy podczas obiadu + gra z waszym DJ / Skrzypce Miriam, Starogard Gdański - zdjęcie 3 Recital skrzypcowy podczas obiadu + gra z waszym DJ / Skrzypce Miriam, Starogard Gdański - zdjęcie 4 Recital skrzypcowy podczas obiadu + gra z waszym DJ / Skrzypce Miriam, Starogard Gdański - zdjęcie 5
1 / 5

Oferta Skrzypce Miriam

Recital + Gra z DJ

od 500 do 1500zł/ występ

Recital skrzypcowy to solowy występ skrzypaczki z towarzyszeniem najwyższej jakości podkładów muzycznych nagranych na instrumentach tj. fortepian, gitara, zespół smyczkowy, harfa. W repertuarze znajdują się największe hity gatunków tj. soul, pop, rock, latino, jazz i chillout. Usłyszycie znane i lubiane melodie w ciekawych, skrzypcowych aranżacjach. Pierwsza godzina recitalu to 500 zł, każda następna 200 zł (max 3 h). Dodatkowo oferuję Państwu grę z towarzyszeniem Waszego DJ - 500 zł pierwsza godzina, każda kolejna to 200 zł (do 6 h zabawy na parkiecie). Decydując się na wesele z moim udziałem, recital jest już w cenie. Zapraszam do kontaktu po szczegółową ofertę (plik PDF na email).

Opinie Skrzypce Miriam (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Skrzypce Miriam

Nazwa firmy: Skrzypce Miriam
NIP: 5922292060
Imię i nazwisko: Miriam Urban
Adres: Starogard Gdański, , 83-200, woj. pomorskie
730-348...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 76
Zadzwoń
730-348...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie