Zobacz zdjęcia (5)
Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Radzyń Podlaski - zdjęcie 1
Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Radzyń Podlaski - zdjęcie 2 Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Radzyń Podlaski - zdjęcie 3 Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Radzyń Podlaski - zdjęcie 4 Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna ślubu, Radzyń Podlaski - zdjęcie 5
1 / 5

Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna ślubu id:52327

Radzyń Podlaski, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1

Piękno, elegancja, klasa i profesjonalizm - to kluczowe pojęcia, którymi kieruje się przy kreowaniu jej interpretacji muzycznych. Już dziś zarezerwuj na swój ślub występ skrzypaczki, która koncertowała z sanah podczas trasy „Uczta”.

Absolwentka magna cum laude Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, studentka Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu - jednego z dwóch najlepszych uniwersytetów muzycznych na świecie. Artystka koncertująca w Polsce (m.in. Filharmonia Narodowa), Austrii, Francji, Niemczech, Holandii, we Włoszech, na Litwie, w Czechach i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Skrzypaczka regularnie nagrywająca nagradzane płyty, których możecie posłuchać na Spotify, Apple Music i innych portalach streamingowych, a także nabyć je w Empiku i dobrych sklepach muzycznych. Zwyciężczyni kilkudziesięciu międzynarodowych konkursów muzycznych.

W 2022 koncertowała z sanah podczas trasy koncertowej „Uczta”. Jej kalendarz koncertowy jest wypełniony po brzegi, a w wolnym czasie zajmuje się oprawą muzyczną ślubów. Skontaktuj się już dziś, aby odpowiednio wcześniej zarezerwować jej unikatowy występ na Twoim wyjątkowym ślubie!

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ PAKIET
• Pakiet PODSTAWOWY obejmuje wykonanie 3 utworów przez skrzypaczkę solo w przypadku ślubu cywilnego, lub z organistą w przypadku ślubu kościelnego.

• Pakiet ROZSZERZONY obejmuje wykonanie 4 utworów wspólnie z pianistą lub organistą stale współpracującym ze skrzypaczką.

• Pakiet PREMIUM obejmuje jeden z powyższych oraz dodatkowy występ skrzypaczki wraz z pianistą w trakcie przyjęcia weselnego podczas oczekiwania na Parę Młodą/na powitanie Pary Młodej/podczas pierwszego tańca/jako oryginalny prezent dla Rodziców.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Radzyń Podlaski, , 21-300, woj. lubelskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 137

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie