Zobacz zdjęcia (4)
Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Kraków - zdjęcie 1
Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Kraków - zdjęcie 2 Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Kraków - zdjęcie 3 Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Kraków - zdjęcie 4
1 / 4

Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości id:52540

Kraków, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
696-843...

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Poszukujecie muzyka, który w niezapomniany sposób uświetni grą na instrumencie Waszą ceremonie ślubu? Doskonale trafiliście! Z przyjemnością zaczaruję te chwile delikatnym, a zarazem przejmującym dźwiękiem skrzypiec, który sprawi, że dzień Waszego ślubu na długo zapadnie w Waszej pamięci.

Jestem absolwentką krakowskiej Akademii Muzycznej. Swoje umiejętności doskonaliłam również na wiedeńskim Universität für Musik und darstellende Kunst Wien. Działam jako czynny muzyk, współpracując z wieloma orkiestrami i zespołami kameralnymi, zwiedzając różne zakątki świata.

Od wielu lat przyczyniam się do uświetnienia ceremonii zaślubin Par Młodych. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na jakość i profesjonalizm. W repertuarze posiadam zarówno utwory klasyczne jak i rozrywkowe. Służę radą i pomocą w doborze utworów, ale równocześnie jestem otwarta na Wasze propozycje :)
Współpracuję z różnymi zespołami kameralnymi, więc na Wasze życzenie istnieje możliwość powiększenia składu o dodatkowe instrumenty (duet skrzypce+wiolonczela, kwartet smyczkowy, harfa).

Serdecznie zapraszam do kontaktu! Razem sprawmy aby ten dzień był Waszym najpiękniejszym! :)

Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości - film 1 Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Oferta oprawy muzycznej

Cena ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszym omówieniu szczegółów.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Swoją ofertę zawsze dostosowuję do potrzeb i oczekiwań Pary Młodej. Każdego traktuję w sposób indywidualny i chcę, aby ten dzień był dla nich naprawdę wyjątkowy.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Muzyka jest moja pasją, a kiedy mogę dzielić się nią z innymi ludźmi - jest to ogromna radość! Dawanie prezentu w postaci muzyki podczas najważniejszych momentów życia jest bezcenne i wyjątkowe, a łzy wzruszenia - bezcenne.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Swoje umiejętności doskonaliłam również na wiedeńskiej Universität für Musik und darstellende Kunst Wien oraz na licznych kursach mistrzowskich w Polsce i za granicą.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Oferuję Państwu oprawę muzyczną skrzypiec solo, ale współpracuje również z innymi zespołami. Dla Was możemy powiększyć skład i uświetniać dzień Waszego ślubu w duecie z wiolonczelą, trio lub kwartecie smyczkowym.

Opinie (2)

Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości id:52540
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kamil
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 23-09-2023
Kraków
Data dodania: 24-09-2023

Pani Kinga zapewniła piękną oprawę muzyczną ślubu w kościele. Wszyscy goście byli bardzo poruszeni :) Serdecznie polecam!

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zagacie
Data dodania: 21-08-2023

Cudowna oprawa muzyczna, łzy cisnęły się do oczu 👌🥰

Kontakt

Imię: Kinga 
Adres: Kraków, woj. małopolskie
696-843...
liczba odwiedzin: 706
Zadzwoń
696-843...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie