Zobacz zdjęcia (4)
Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Kraków - zdjęcie 1
Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Kraków - zdjęcie 2 Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Kraków - zdjęcie 3 Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości, Kraków - zdjęcie 4
1 / 4

Skrzypce - profesjonalna oprawa muzyczna uroczystości id:52540

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
696-843...

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 1

Poszukujecie muzyka, który w niezapomniany sposób uświetni grą na instrumencie Waszą ceremonie ślubu? Doskonale trafiliście! Z przyjemnością zaczaruję te chwile delikatnym, a zarazem przejmującym dźwiękiem skrzypiec, który sprawi, że dzień Waszego ślubu na długo zapadnie w Waszej pamięci.

Jestem absolwentką krakowskiej Akademii Muzycznej. Swoje umiejętności doskonaliłam również na wiedeńskim Universität für Musik und darstellende Kunst Wien. Działam jako czynny muzyk, współpracując z wieloma orkiestrami i zespołami kameralnymi, zwiedzając różne zakątki świata.

Od wielu lat przyczyniam się do uświetnienia ceremonii zaślubin Par Młodych. W swojej pracy przede wszystkim stawiam na jakość i profesjonalizm. W repertuarze posiadam zarówno utwory klasyczne jak i rozrywkowe. Służę radą i pomocą w doborze utworów, ale równocześnie jestem otwarta na Wasze propozycje :)
Współpracuję z różnymi zespołami kameralnymi, więc na Wasze życzenie istnieje możliwość powiększenia składu o dodatkowe instrumenty (duet skrzypce+wiolonczela, kwartet smyczkowy, harfa).

Serdecznie zapraszam do kontaktu! Razem sprawmy aby ten dzień był Waszym najpiękniejszym! :)

Oferta

Oferta oprawy muzycznej

Cena ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszym omówieniu szczegółów.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Swoją ofertę zawsze dostosowuję do potrzeb i oczekiwań Pary Młodej. Każdego traktuję w sposób indywidualny i chcę, aby ten dzień był dla nich naprawdę wyjątkowy.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Muzyka jest moja pasją, a kiedy mogę dzielić się nią z innymi ludźmi - jest to ogromna radość! Dawanie prezentu w postaci muzyki podczas najważniejszych momentów życia jest bezcenne i wyjątkowe, a łzy wzruszenia - bezcenne.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Swoje umiejętności doskonaliłam również na wiedeńskiej Universität für Musik und darstellende Kunst Wien oraz na licznych kursach mistrzowskich w Polsce i za granicą.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Oferuję Państwu oprawę muzyczną skrzypiec solo, ale współpracuje również z innymi zespołami. Dla Was możemy powiększyć skład i uświetniać dzień Waszego ślubu w duecie z wiolonczelą, trio lub kwartecie smyczkowym.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Kinga 
Adres: Kraków, woj. małopolskie
696-843...
liczba odwiedzin: 162
Zadzwoń
696-843...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie