Zobacz zdjęcia (3)
Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 1
Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 2 Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 3
1 / 3

Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości id:46584

Gdańsk, pomorskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
512-555...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

WSZYSTKIE PARY ZAINTERESOWANE OFERTĄ ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

❤️ Wasze osobiste i wzruszające zaślubiny? Są one możliwe na jedynym rodzaju ceremonii - ślubu humanistycznego, którego przebieg jest ustalany indywidualnie zgodnie z potrzebami, gustem i wyobrażeniami Narzeczonych.

❤️ Tym samym masz gwarancję ślubu Twoich marzeń, który odda Waszą naturę, przybliży historię Waszej miłości i da Wam szansę, by własnymi słowami wyznać sobie wzajemnie miłość i złożyć przysięgę małżeńską w gronie Waszych najbliższych..

❤️ Dodatkowo możecie wybrać jeden z rytuałów połączenia, który symbolicznie podkreśli Waszą jedność, oddając jednocześnie Wasza naturę i zainteresowania.

❤️ Jeżeli dodamy do tego możliwość zaangażowania w tę uroczystość Waszych gości, którzy wezmą w niej czynny udział, mamy szansę stworzyć razem niezapomnianą i poruszającą rodzinną celebrację Waszej miłości.

❤️ I also conduct ceremonies in English. If, however, you are interested in other languages I offer help of professional translators.

Jeżeli masz pytania zapraszam Cię serdecznie do kontaktu telefonicznego - z chęcią opowiem, jak może wyglądać Twoje Święto Miłości.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Autorskie pomysły, szczere zaangażowanie w efekt końcowy, indywidualne podejście do każdej Pary i patrzenie na ceremonię zaślubin jako na całość to coś, co z pewnością wyróżnia na korzyść tę ofertę.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Zaczyna się od pierwszego kontaktu, najczęściej telefonicznego, podczas którego wstępnie przybliżam zarys oferty i charakter współpracy. Jeżeli ta propozycja spotyka się z Waszym uznaniem możemy podpisać umowę, żeby dwie strony miały gwarancję rezerwacji terminu. Po załatwieniu formalności przesyłam Wam wszelkie niezbędne materiały, które pomogą Wam wybrać elementy scenariusza Waszej ceremonii. W dalszej kolejności umawiamy termin dłuższej rozmowy (konsultacji) na żywo lub jeżeli jest to niemożliwe to online, podczas której omawiamy szczegółowo opcje Waszej ceremonii m.in. na podstawie przesłanych materiałów, ale również Waszych oczekiwań. Wtedy zaczyna się burza mózgów ;) czyli czas na kompletowanie najlepszych rozwiązań. Mamy na to czas do miesiąca przed terminem Waszej ceremonii, kiedy ustalamy już wszystkie konkrety w formie zatwierdzonego scenariusza. A potem już tylko odliczamy dni do Waszego Święta Miłości... :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam poznawać ludzi i ich historie. To one sprawiają, że moja wyobraźnia zaczyna pracować a intuicja podpowiada mi, jakimi słowami opowiedzieć Waszą Miłość i Wasze wspólne życie - to dotychczasowe, ale również to przyszłe, które macie zamiar zacząć.. To praca pełna emocji, wzruszeń, pięknych przeżyć i niezapomnianych momentów... To wyróżnienie móc towarzyszyć zakochanym ludziom w najpiękniejszym dniu ich związku!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Wieloletnie doświadczenie w pracy scenicznej, pracy głosem, w kreowaniu i prowadzeniu prywatnych uroczystości rodzinnych. Do tego można dodać jeszcze umiejętności lingwistyczne, techniczne w obsłudze sprzętu, ale chyba najważniejsze to wrażliwa, emocjonalna i empatyczna natura, która nie tylko zgłębia potrzeby Pary, ale również znajduje nastrojowe środki wyrazu do poprowadzenia ceremonii Waszych zaślubin.

Opinie (1)

Dodaj opinię
Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości id:46584
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
W
Wiktoria Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Rymań
Data dodania: 05-03-2021

Dziękujemy bardzo, ceremonia była piękna, nie spodziewaliśmy się takich efektów. Gościom się wszystko podobało, łezki poleciały z dwóch stron. Moje druhny tez płakały, naprawdę było cudnie ❤

Dominika Hermanowicz
05-03-2021

Dziękuję serdecznie za podzielenie się opinią 💙 Cieszę się, że pojawiły się tak piękne emocje. Ja muszę przyznać, że mnie najbardziej wzruszyły dwa momenty - kiedy Pani Młoda wzruszyła się swoją deklaracją miłości i kiedy Pan Młody odważnie wsparł swoją Ukochaną wycierając jej łzy na policzkach. To było piękne 🙌 Dziękuję, że mogłam być częścią Waszego Święta Miłości 🙏

Kontakt

NIP: 5832637064
Adres: Gdańsk, , 80-021, woj. pomorskie
512-555...
liczba odwiedzin: 430
Telefon
512-555...
Wiadomość