Zobacz zdjęcia (5)
Ceremonia ślubu humanistycznego - osobiste i naturalne Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 1
Ceremonia ślubu humanistycznego - osobiste i naturalne Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 2 Ceremonia ślubu humanistycznego - osobiste i naturalne Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 3 Ceremonia ślubu humanistycznego - osobiste i naturalne Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 4 Ceremonia ślubu humanistycznego - osobiste i naturalne Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Ceremonia ślubu humanistycznego - osobiste i naturalne Święto Miłości id:46584

Gdańsk, pomorskie
(25)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
512-555...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

WSZYSTKIE PARY ZAINTERESOWANE OFERTĄ ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

💙 Wasze osobiste i wzruszające zaślubiny? Są one możliwe na jedynym rodzaju ceremonii - ślubu humanistycznego, którego przebieg jest ustalany indywidualnie zgodnie z potrzebami, gustem i wyobrażeniami Narzeczonych.

💙 Tym samym masz gwarancję ślubu Twoich marzeń, który odda Waszą naturę, przybliży historię Waszej miłości i da Wam szansę, by własnymi słowami wyznać sobie wzajemnie miłość i złożyć przysięgę małżeńską w gronie Waszych najbliższych..

💙 Dodatkowo możecie wybrać jeden z rytuałów połączenia, który symbolicznie podkreśli Waszą jedność, oddając jednocześnie Wasza naturę i zainteresowania.

💙 Jeżeli dodamy do tego możliwość zaangażowania w tę uroczystość Waszych gości, którzy wezmą w niej czynny udział, mamy szansę stworzyć razem niezapomnianą i poruszającą rodzinną celebrację Waszej miłości.

💙 I also conduct bilingual ceremonies in English.

Jeżeli masz pytania zapraszam Cię serdecznie do kontaktu telefonicznego - z chęcią opowiem, jak może wyglądać Twoje Święto Miłości.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Autorskie pomysły, szczere zaangażowanie w efekt końcowy, indywidualne podejście do każdej Pary i patrzenie na ceremonię zaślubin jako na całość to coś, co z pewnością wyróżnia na korzyść tę ofertę.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Zaczyna się od pierwszego kontaktu, najczęściej telefonicznego, podczas którego wstępnie przybliżam zarys oferty i charakter współpracy. Jeżeli ta propozycja spotyka się z Waszym uznaniem możemy podpisać umowę, żeby dwie strony miały gwarancję rezerwacji terminu. Po załatwieniu formalności przesyłam Wam wszelkie niezbędne materiały, które pomogą Wam wybrać elementy scenariusza Waszej ceremonii. W dalszej kolejności umawiamy termin dłuższej rozmowy (konsultacji) na żywo lub jeżeli jest to niemożliwe to online, podczas której omawiamy szczegółowo opcje Waszej ceremonii m.in. na podstawie przesłanych materiałów, ale również Waszych oczekiwań. Wtedy zaczyna się burza mózgów ;) czyli czas na kompletowanie najlepszych rozwiązań. Mamy na to czas do miesiąca przed terminem Waszej ceremonii, kiedy ustalamy już wszystkie konkrety w formie zatwierdzonego scenariusza. A potem już tylko odliczamy dni do Waszego Święta Miłości... :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam poznawać ludzi i ich historie. To one sprawiają, że moja wyobraźnia zaczyna pracować a intuicja podpowiada mi, jakimi słowami opowiedzieć Waszą Miłość i Wasze wspólne życie - to dotychczasowe, ale również to przyszłe, które macie zamiar zacząć.. To praca pełna emocji, wzruszeń, pięknych przeżyć i niezapomnianych momentów... To wyróżnienie móc towarzyszyć zakochanym ludziom w najpiękniejszym dniu ich związku!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Wieloletnie doświadczenie w pracy scenicznej, pracy głosem, w kreowaniu i prowadzeniu prywatnych uroczystości rodzinnych. Do tego można dodać jeszcze umiejętności lingwistyczne, techniczne w obsłudze sprzętu, ale chyba najważniejsze to wrażliwa, emocjonalna i empatyczna natura, która nie tylko zgłębia potrzeby Pary, ale również znajduje nastrojowe środki wyrazu do poprowadzenia ceremonii Waszych zaślubin.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie CEREMONIE HUMANISTYCZNE Dominika Hermanowicz-Karczewska (25)

Ceremonia ślubu humanistycznego - osobiste i naturalne Święto Miłości id:46584
Średnia ocen: 4,91 / 5 z 25 opinii
4,91
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
C
Claudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Gowidlino
Data dodania: 14-09-2023

Na początku nie byliśmy pewni czy ceremonia humanistyczna to coś dla nas. Do Dominiki trafiliśmy przypadkiem (albo bardzo szczęśliwym zrządzeniem losu). Dziś mogę powiedzieć, że każdemu życzę takich przypadków!
Proces przygotowań, mimo że ekspresowego tempa, był uporządkowany i przebiegał w miłej atmosferze.
Sama ceremonia była przepiękna, wzruszająca i zapadająca w pamięć. Chociaż dla większości naszych gości taka forma zaślubin to była nowość (dla nas zresztą też!), to chyba nie było osoby, której by się ona nie podobała. Cytując jednego z naszych gości "jakbym miał się jeszcze raz żenić, to tylko tak!".

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Gdańsk
Data dodania: 31-08-2023

Ceremonia humanistyczna była dla nas czymś dotychczas nieznanym, dlatego chęć podjęcia współpracy z Dominiką nie narodziła się u nas od razu, lecz za namową znajomego i propozycji od wedding plannerki. To była bardzo dobra decyzja.
Dominiko, dziękujemy za wszystko.
Dzięki Tobie mogliśmy cofnąć się w czasie o 17 lat i wspólnie powspominać całą naszą historię u boku naszych najbliższych. Tego dnia nie zabrakło emocji, łez szczęścia i wzruszeń. Zainspirowałaś nas do napisania własnych deklaracji miłości, warto było poświęcić czas i napisać dla siebie nawzajem kilka słów płynących prosto z serca.
To był Nasz dzień, wyjątkowy, romantyczny, bardzo emocjonujący. Dziękujemy Ci za jego piękną oprawę, pełen profesjonalizm i bijące od ciebie ciepło.
Pozdrawiamy
Ania i Karol

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Mechelinki
Data dodania: 29-08-2023

Wybór ceremonii ślubu humanistycznego był zarówno dla nas, jak i dla naszych gości skokiem na głęboką wodę. I ten skok polecam każdemu, kto chce, żeby jego ślub nie tylko był niezapomnianą i magiczną chwilą!! To jest niesamowicie wzruszające przeżycie, którego nie sposób doświadczyć w inny sposób. Dominika jest tak ciepłą i profesjonalną osobą, z którą przygotowania do naszego wielkiego dnia były czystą przyjemnością. Dziękujemy Ci z całego serca zo opiekę nad nami i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów!
Pozdrawiamy Kasia i Sebastian

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2023
Cedry Wielkie
Data dodania: 22-08-2023

Ceremonia poprowadzona przez Dominikę jest przepiękna - przygotowana z wielką starannością, z dbałością o każdy szczegół i w stu procentach spersonalizowana, "skrojona na miarę". Jest zabawna kiedy trzeba i bardzo wzruszająca. Jest prawdziwa. Dominika doskonale operuje słowem. Wypowiadane przez nią myśli są zachwycające i trafiają prosto w serca, gdzie zostają na długi, długi czas w postaci cudownego wspomnienia. Goście byli oczarowani, a my czuliśmy się bardzo swobodnie - śmieliśmy się w głos, płakaliśmy razem z naszymi bliskimi i przede wszystkim cieszyliśmy się sobą w tym pięknym dniu.

Ceremonia humanistyczna to niesamowite przeżycie dla pary i dla gości. Nie zastanawiajcie się. Naprawdę warto to przeżyć.

Dziękujemy
Milena i Dominik

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Ostrzyce
Data dodania: 23-07-2023

Dominika prowadziła nasz ślub humanistyczny i zrobiła to najlepiej! Wszystko było tak, jak chcieliśmy. Właściwie nie - takiego efektu nawet się nie spodziewaliśmy!

Dominika poznała nas i doskonale ubrała w słowa naszą historię i uczucia. Wysłała nam też dużo inspiracji dot. ceremonii, ale oczywiście była otwarta na wszystko, co sami chcielibyśmy wnieść do scenariusza. Wyraziła również gotowość do pomocy z tekstami, które sami mieliśmy napisać. Zadawała nam dużo pytań o różne aspekty, o których sami byśmy nie pomyśleli (np. czy chcemy aby goście swobodnie robili zdjęcia czy poprosić ich o powstrzymanie się i zostawienie tego fotografom).

Oprócz talentu pisarskiego, spikerskiego oraz ogromnej empatii należy również zauważyć profesjonalizm Dominiki. Nie ma u niej miejsca na żadne opóźnienia (przekonaliśmy się na własnej skórze :) ) czy wykonywania pracy choćby na 90%.

Kolejną miłą rzeczą jest fakt, że Dominika nie zapomina o klientach chwilę po ślubie (jak to niektórzy mają w zwyczaju) tylko skontaktowała się z nami po weekendzie, chciała znać nasze wrażenia, odczucia i powspominać piękne chwile.

Podsumowując, bardzo polecamy Dominikę jako celebrantkę. Doskonale zajęła się naszym ślubem i momentem tuż przed (witaniem gości, zapraszaniem ich na miejsca itd.). Jest osobą, której można po prostu zaufać i powierzyć to najważniejsze zadanie w całym wydarzeniu ślubno - weselnym.

To było piękne święto miłości. Dziękujemy za wymarzony ślub, Paula&Michał.

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2023
Zbychowo
Data dodania: 18-06-2023

Razem z Damianem chcieliśmy aby dzień Naszego ślubu był całkowicie Nasz i wyjątkowy. Dominika sprawiła, że właśnie taki był. Wszystko dokładnie tak jak planowaliśmy. Mogliśmy liczyć na dobrą radę i wiele inspiracji. Było romantycznie a zarazem trochę wesoło - właśnie tego oczekiwaliśmy. Goście również oczarowani energią uroczystości. Profesjonalne podejście do pracy. Serdecznie polecamy!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-11-2022
Warszawa
Data dodania: 22-11-2022

Świetna współpraca, profesjonalizm, pomysły w punkt, doświadczenia i zaangażowanie.
Dominika była dobrym duchem naszej Ceremonii.
Bardzo polecamy Dominikę nawet do najbardziej niestandardowych projektów :)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data imprezy: 24-09-2022
Warszawa
Data dodania: 27-09-2022

Dominika prowadziła ceremonię powitania w rodzinie naszej córki Ireny. Czytając wcześniejsze opinie zdecydowaliśmy się "ściągnąć" Dominikę z drugiego końca Polski i zupełnie tego nie żałujemy. Od samego początku złapaliśmy świetny kontakt, a to bardzo istotne żeby swobodnie przygotowywać imprezę. Dominika zarówno przygotowywała świetne materiały ze swojej strony jak i chętnie słuchała naszych potrzeb i pomysłów co do ceremonii. Sama uroczystość była przeprowadzona w ciepły, radosny i swobodny sposób czyli dokładnie tak jak to sobie wymarzyliśmy. Z jednej strony Dominika była dokładnie przygotowana jeśli chodzi o swoją mowę, z drugiej doskonale improwizowała kiedy któreś z dzieci (łatwo nie było przy 7 małych gości ;)) wpływało na przebieg ceremonii. Dominika wykonuje kawał dobrej roboty, z sercem i z wyczuciem. Myślę, że każda poprowadzona przez Nią uroczystość na długo zapadnie w pamięć wszystkich gości i będzie wzruszała tych dla których ten dzień przygotowała. Polecam wszystkim gorąco.

Pokaż więcej opinii

Kontakt CEREMONIE HUMANISTYCZNE Dominika Hermanowicz-Karczewska

Nazwa firmy: CEREMONIE HUMANISTYCZNE Dominika Hermanowicz-Karczewska
NIP: 5832637064
Imię i nazwisko: Dominika Hermanowicz-Karczewska
Adres: Gdańsk, , 80-021, woj. pomorskie
512-555...
liczba odwiedzin: 2817
Zadzwoń
512-555...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie