Zobacz zdjęcia (5)
Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 1
Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 2 Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 3 Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 4 Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości id:46584

Gdańsk, pomorskie
(17)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
512-555...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

WSZYSTKIE PARY ZAINTERESOWANE OFERTĄ ZAPRASZAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO

💙 Wasze osobiste i wzruszające zaślubiny? Są one możliwe na jedynym rodzaju ceremonii - ślubu humanistycznego, którego przebieg jest ustalany indywidualnie zgodnie z potrzebami, gustem i wyobrażeniami Narzeczonych.

💙 Tym samym masz gwarancję ślubu Twoich marzeń, który odda Waszą naturę, przybliży historię Waszej miłości i da Wam szansę, by własnymi słowami wyznać sobie wzajemnie miłość i złożyć przysięgę małżeńską w gronie Waszych najbliższych..

💙 Dodatkowo możecie wybrać jeden z rytuałów połączenia, który symbolicznie podkreśli Waszą jedność, oddając jednocześnie Wasza naturę i zainteresowania.

💙 Jeżeli dodamy do tego możliwość zaangażowania w tę uroczystość Waszych gości, którzy wezmą w niej czynny udział, mamy szansę stworzyć razem niezapomnianą i poruszającą rodzinną celebrację Waszej miłości.

💙 I also conduct ceremonies in English. If, however, you are interested in other languages I offer help of professional translators.

Jeżeli masz pytania zapraszam Cię serdecznie do kontaktu telefonicznego - z chęcią opowiem, jak może wyglądać Twoje Święto Miłości.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Autorskie pomysły, szczere zaangażowanie w efekt końcowy, indywidualne podejście do każdej Pary i patrzenie na ceremonię zaślubin jako na całość to coś, co z pewnością wyróżnia na korzyść tę ofertę.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Zaczyna się od pierwszego kontaktu, najczęściej telefonicznego, podczas którego wstępnie przybliżam zarys oferty i charakter współpracy. Jeżeli ta propozycja spotyka się z Waszym uznaniem możemy podpisać umowę, żeby dwie strony miały gwarancję rezerwacji terminu. Po załatwieniu formalności przesyłam Wam wszelkie niezbędne materiały, które pomogą Wam wybrać elementy scenariusza Waszej ceremonii. W dalszej kolejności umawiamy termin dłuższej rozmowy (konsultacji) na żywo lub jeżeli jest to niemożliwe to online, podczas której omawiamy szczegółowo opcje Waszej ceremonii m.in. na podstawie przesłanych materiałów, ale również Waszych oczekiwań. Wtedy zaczyna się burza mózgów ;) czyli czas na kompletowanie najlepszych rozwiązań. Mamy na to czas do miesiąca przed terminem Waszej ceremonii, kiedy ustalamy już wszystkie konkrety w formie zatwierdzonego scenariusza. A potem już tylko odliczamy dni do Waszego Święta Miłości... :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam poznawać ludzi i ich historie. To one sprawiają, że moja wyobraźnia zaczyna pracować a intuicja podpowiada mi, jakimi słowami opowiedzieć Waszą Miłość i Wasze wspólne życie - to dotychczasowe, ale również to przyszłe, które macie zamiar zacząć.. To praca pełna emocji, wzruszeń, pięknych przeżyć i niezapomnianych momentów... To wyróżnienie móc towarzyszyć zakochanym ludziom w najpiękniejszym dniu ich związku!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Wieloletnie doświadczenie w pracy scenicznej, pracy głosem, w kreowaniu i prowadzeniu prywatnych uroczystości rodzinnych. Do tego można dodać jeszcze umiejętności lingwistyczne, techniczne w obsłudze sprzętu, ale chyba najważniejsze to wrażliwa, emocjonalna i empatyczna natura, która nie tylko zgłębia potrzeby Pary, ale również znajduje nastrojowe środki wyrazu do poprowadzenia ceremonii Waszych zaślubin.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (17)

Ceremonia ślubu humanistycznego - Twoje Osobiste Święto Miłości id:46584
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
P
Paulina
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data imprezy: 24-09-2022
Warszawa
Data dodania: 27-09-2022

Dominika prowadziła ceremonię powitania w rodzinie naszej córki Ireny. Czytając wcześniejsze opinie zdecydowaliśmy się "ściągnąć" Dominikę z drugiego końca Polski i zupełnie tego nie żałujemy. Od samego początku złapaliśmy świetny kontakt, a to bardzo istotne żeby swobodnie przygotowywać imprezę. Dominika zarówno przygotowywała świetne materiały ze swojej strony jak i chętnie słuchała naszych potrzeb i pomysłów co do ceremonii. Sama uroczystość była przeprowadzona w ciepły, radosny i swobodny sposób czyli dokładnie tak jak to sobie wymarzyliśmy. Z jednej strony Dominika była dokładnie przygotowana jeśli chodzi o swoją mowę, z drugiej doskonale improwizowała kiedy któreś z dzieci (łatwo nie było przy 7 małych gości ;)) wpływało na przebieg ceremonii. Dominika wykonuje kawał dobrej roboty, z sercem i z wyczuciem. Myślę, że każda poprowadzona przez Nią uroczystość na długo zapadnie w pamięć wszystkich gości i będzie wzruszała tych dla których ten dzień przygotowała. Polecam wszystkim gorąco.

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2022
Florencja
Data dodania: 16-09-2022

ałego serca polecamy Dominikę z Ceremonii Humanistycznych! To jak wspaniale opowiedziała naszą historię i poprowadziła całą ceremonię ślubną sprawiło, że te słowa i chwile na zawsze zostaną w naszych sercach. Ceremonia była tak piękna, ze wszyscy Goście byli wzruszeni. Oczywiście nie zabrakło też poczucia humoru. Dominika przeprowadziła nas przez cały proces powstania tego wydarzenia, dzięki niej nie musieliśmy się o nic martwić. Od pierwszego spotkania mieliśmy najlepsze przeczucia i cieszę się, że tak właśnie było. Dominika nie tylko pięknie dobiera słowa, ale przede wszystkim potrafi je wypowiedzieć w niezwykle ujmujący sposób ❤️ Dziękujemy Ci Dominika za to, ze to właśnie Ty poprowadziłaś nasz ślub w przepięknej Toskanii!

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Gdańsk
Data dodania: 30-08-2022

Ceremonia była przeprowadzona w sposób absolutnie profesjonalny. Przepięknie opisana nasza historia oraz dobrane treści przysięgi przy obrączkach. Pani Dominika słuchała nas cierpliwie, miała czas i razem z nami omawiała szczegóły. Poprowadziła ceremonie biorąc pod uwagę spontaniczność pary młodej ;) Goście byli zachwyceni naszą ceremonia i starannością z jaką została przeprowadzona! Pani Dominiko, bardzo dziękujemy, że Pani powierzyliśmy ten najpięknieszy dzień! Beata i Wiktor

Dominika Hermanowicz
30-08-2022

Pani Beato, czapki z głów za tak wspaniałą uroczystość, którą tylko współtworzyłam w towarzystwie Genialnej Pary z Ich Zaczarowanym Światem pełnym poprzebieranych Gości, którzy nadali tej celebracji niezapomniany charakter! Nigdy tego nie zapomnę!!!

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Gdańsk
Data dodania: 25-07-2022

Dominika jest cudowną słuchaczką, ma wyczucie i wspaniałą umiejętność posługiwania się słowem.
W idealny wręcz sposób przekazała nasza historię miłości wszystkim Gościom na naszym ślubie.
Kontakt był znakomity, nie mamy na co narzekać, w każdej chwili z każdym problemem mogliśmy się do niej zgłosić i zawsze była otwarta na wszelkie sugestie.
Ten dzień nie wyglądałby tak pięknie, gdyby nie cała oprawa Dominiki.
Była przygotowana, a słowa, które wypowiadała brzmiały szczerze. Widziałam w jej oczach, że naprawdę wie co mówi i że Nasza historia była dla niej ważna.
Z całego serca polecamy.

Dominika Hermanowicz
30-08-2022

Bardzo dziękuję za słowa uznania i podzielenie się obserwacajmi ;) Cieszę się też, że udało nam się stworzyć Wasz WIELKI DZIEŃ tak, jak tego chcieliście :)

A
Ania i Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Puck
Data dodania: 13-06-2022

Dziekujemy bardzo za poprowadzenie Naszej ceremoni w tak fantastyczny sposob. Tekst byl swietny, bo zarazem zwiezly i nacechowany emocjami. Pani Dominika byla bardzo dobrze przygotowana (m.in. wlasny bezprzewodowy sprzet naglasniajacy) i miala odpowiedni kontakt z goscmi. Ponadto bardziej tradycyjni goscie, ktorzy nigdy nie slyszeli o podobnej formule ceremoni zaslubin wypowiadali sie, ze wyszlo pieknie. Polecamy w 100& :)

Dominika Hermanowicz
13-06-2022

Ania i Szymon - dziękuję Wam bardzo za ekspresową wiadomość od Was i bardzo się cieszę, że udało mi się miło zaskoczyć Was i Waszych gości. Pięknych ścieżek dla Was... :)

A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Rewa
Data dodania: 31-05-2022

Dziękujemy bardzo Pani Dominice. Wspaniale poprowadzona uroczystość, cudownie opisany tekst o nas o parze, o tym jak wygląda nasza miłość i my sami - takie dwa lustra. Pani Dominika jest osobą niezwykłą, słuchała nas i spełniła w 100% wszystkie oczekiwania. Pani Dominika podchodzi do swojej pracy i klienta bardzo profesjonalnie i indywidualnie. Uroczystość była jak z bajki, dziękujemy.

Dominika Hermanowicz
01-06-2022

Dziękuję serdecznie Pani Joanno za poświęcony czas i podzielenie się wrażeniami "na świeżo". Szczerze przyznam, że to była pierwsza prowadzona przeze mnie ceremonia odnowienia ślubów, ale tym bardziej się cieszę, że tak pięknie udało mi się postawić kroki również na nowym polu dojrzałego doświadczenia :) Bardzo się cieszę, że mieli Państwo Celebrację Miłości, o jakiej marzyliście. Z całego serca pozdrawiam Podróżników Życia i życzę, żeby "droga niezmienie układała się Wam pod stopami". Tu i w wielkim świecie! :*

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2022
Gdańsk
Data dodania: 10-05-2022

Dominika poprowadziła nasze zaślubiny, była to ceremonia połączona ze ślubem cywilnym. Ceremonia była przepiękna i wzruszająca, a całość trwała około 40 minut. Goście i my byliśmy zachwyceni i bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się o zaangażowanie Pani Dominiki w naszą ceremonię.
Z całego serca polecamy!
Ola i Marcin

Dominika Hermanowicz
01-06-2022

Witaj Ola :) bardzo dziękuję za Wasze ciepłe słowa i cieszę się, że udało się należycie upamiętnić Wasze Święto Miłości, Dojrzałości i Prawdy :)

M
Magdalena Smolinsky
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-04-2022
Gdańsk
Data dodania: 05-04-2022

Ten dzień był najpięknieszy w naszym życiu🥰 cermeminia było przypiekna i magiczna 😍 każdy miał łzy w oczach, to był emotionalny moment dla wszystkich 😊 jesteśmy zachwyceni pracą Dominki ☺️🍀

Dominika Hermanowicz
01-06-2022

Magdalena i Andre - bardzo dziękuję za to wspaniałe i poruszające doświadczenie :) To był piękny początek tegorocznego Sezonu Miłości :* Najlepszego dla Was!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 5832637064
Adres: Gdańsk, , 80-021, woj. pomorskie
512-555...
liczba odwiedzin: 1964
Zadzwoń
512-555...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie